Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - Miley Cyrus na scenie programu! [WIDEO]

2021-04-29 16:25 Adrian Rybak
Miley Cyrus w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Autor: Materiały prasowe Polsat

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 powoli zbliża się do końca. Za nami już wiele dobrych występów, ale jeszcze kilka przed nami. W ósmym show tej edycji będzie można zobaczyć niesamowitą metamorfozę. Jury było zachwycone podobnie jak publiczność. Kto brawurowo wcieli się w postać amerykańskiej supergwiazdy?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 nieustannie zaskakuje widzów. W 8. odcinku programu na scenie pojawi się sama Miley Cyrus. Wcieli się w nią Maja Hyży, a sama metamorfoza będzie niezwykle przekonująca. Jury, prowadzący oraz uczestnicy byli przekonani, że na scenę weszła prawdziwa Miley! Dopełnieniem fenomenalnej charakteryzacji był głos Mai! Wykonanie piosenki Midnight Sky na pewno przejdzie do historii programu! A Maja po raz drugi otrzymała owacje na stojąco! - Co odcinek to Ty nas zostawiasz z opadniętą koprą. Dzisiaj było tak samo - zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. - Nie wiem co tu się stało, to jest jakaś magia! Oddać nie tylko całą Miley Cyrus, ale ten klimat, i jej barwę głosu, i w ogóle to jak Ty wyglądasz dzisiaj! To naprawdę będzie jeden z tych sztandarów, które będą krążyły po Internecie - podsumował Adam Strycharczuk. Występ Miley już w piątek 30.04.2021 o 20:05 w Polsacie.

Miley Cyrus w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajmo!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - 8. odcinek. Występy, metamorfozy

Maja Hyży - Miley Cyrus

Magdalena Narożna - Sia

Michał Meyer - Paweł Kucharski z Top One

Lesław Żurek-  Chuck Berry 

Paweł Góral- Céline Dion 

Tamara Arciuch - Liza Minnelli 

Piotr Gawron-Jedlikowski - Marek Grechuta 

Anna-Maria Sieklucka - Dave Bickler z Survivor

Twoja twarz brzmi znajomo 14 - prowadzący, jury, kiedy i gdzie oglądać

Prowadzącymi programu Twoja twarz brzmi znajomo niezmiennie są Piotr Gąsowski i Marcin Dowbor. W jury znajdują się Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Adam Strycharczuk, który zastąpił zmarłego Pawła Królikowskiego. Program jak zawsze oglądać można w Polsacie. Zmieniła się tylko pora i dzień emisji. Wcześniej program emitowano w soboty o 22:00. Teraz przed telewizory należy zasiąść w piątki o 20:00.

Najnowsze