Maja Hyży może wystąpić w roli byłego męża. Zaskoczy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

2021-03-25 12:02
Haja Hyży i Grzegorz Hyży
Autor: EAST NEWS/Dzien Dobry TVN/BARTOSZ KRUPA

Maja Hyży to jedna z uczestniczek 14. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Piosenkarka znana jest także ze swojego związku z Grzegorzem Hyżym. Para rozwiodła się kilka lat temu. Teraz Maja zdradziła, że nie wyklucza występu w programie w roli swojego byłego męża. Co dokładnie powiedziała gwiazda?

Maja Hyży podbija serca widzów w nowej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Choć konkurencja jest mocna, piosenkarka znana z programu X Factor daje radę. W ostatnim odcinku zaskoczyła kreacją Billie Eilish. Do tego u boku niej wystąpiła Marta Gałuszewska. Maja nie wyznacza sobie granic i otwarta jest na każde wyzwanie. Dziennikarze portalu Interia.pl zapytali ją, czy byłaby w stanie wystąpić jako Grzegorz Hyży, czyli jej były mąż. - Gdybym wylosowała Grześka, to byłoby dużo śmiechu. Zrobiłoby się o tym głośno, jednak zaśpiewałabym. Dałabym radę. Powiem szczerze, że Grześka numery wszystkie mi się podobają. Wpadają w ucho, są radiowe, popowe. Człowiek gdzieś zapamiętuje te numery - powiedziała uczestniczka TTBZ. Maja i Grzegorz mają poprawne relacje ze względu na wychowywanie ich dzieci. Stąd też taka odpowiedź piosenkarki.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - widowiskowy spot nowych odcinków!

Maja Hyży jest fanką byłego męża?

Wokalistka została zapytana także, czy jest fanką twórczości Grzegorza Hyżego. Odpowiedziała jednak wymijająco. Dziennikarz zapytał ją, czy przełącza stacje radiową, gdy słyszy piosenki ojca jej dzieci. - Nie powiem, co robię. Powiem pomidor w tej sytuacji - odpowiedziała Maja. Grzegorz radzi sobie bardzo dobrze w branży muzycznej. Ostatnio hitem była jego piosenka Król, za którą dostał nawet nominację do Fryderyków.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - jury, prowadzący, kiedy i gdzie oglądać

Prowadzącymi programu Twoja twarz brzmi znajomo niezmiennie są Piotr Gąsowski i Marcin Dowbor. W jury znajdują się Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Adam Strycharczuk, który zastąpił zmarłego Pawła Królikowskiego. Program jak zawsze oglądać można w Polsacie. Zmieniła się tylko pora i dzień emisji. Wcześniej program emitowano w soboty o 22:00. Teraz przed telewizory należy zasiąść w piątki o 20:00. Zmiana wynika z braku nowej edycji Tańca z gwiazdami. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze