Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto w finale tej edycji?

2019-05-18 12:09
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto w finale tej edycji?
Autor: Fot. M. Zawada Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11

Czas na finał 11 edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Widzowie znów mieli okazję podziwiać zaskakujące metamorfozy gwiazd i ich wykonania największych przebojów muzyki. W jedenastym odcinku dowiedzieliśmy się, którzy uczestnicy zawalczą o główną nagrodę w finale show. Przeczytajcie nasz artykuł na ESKA.pl i sprawdzicie, jakie polskie sławy zobaczymy 18 maja.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto w finale tej edycji? Takie pytanie zadają sobie wszyscy widzowie show. Przez kilka ostatnich miesięcy oglądali polskie gwiazdy, które przeistaczały się w sławnych wokalistów i wokalistki, by wykonać ich utwory przed jury i telewidzami. 11 maja telewizja Polsat pokazała przedostatni odcinek. Pozostał już tylko finał, w którym poznamy zwycięzcę show Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11. Na ESKA.pl dowiecie się, kto walczy o główną nagrodę - 100 000 zł. na cele dobroczynne.

Przeczytaj też: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek show?

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto w ostatnim odcinku?

Do jedenastej edycji programu zaproszono ciekawe osobistości świata muzyki i filmu. Metamorfozy przechodzili Kamil Pawelski, Staszek Karpiel-Bułecka, Ela Romanowska, Iga Krefft, Kazik Mazur, Marta Wiejak, Antek Smykiewicz i Katarzyna Dąbrowska.

Kogo z nich zobaczymy w finałowym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11? O 100 000 zł na rzecz fundacji dobroczynnej walczy czwórka uczestników tej edycji. To Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dąbrowska, Antek Smykiewicz i Kazik Mazur. W finale sami wybiorą dla siebie piosenki. Tego nie można przegapić!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze