Twocolors królują w Polsce z hitem Lovefool. Teraz zagrają imprezowy set [TYLKO U NAS]

i

Autor: Vinzenz Barz / Universal Music Poland Twocolors królują w Polsce z hitem Lovefool. Teraz zagrają imprezowy set [TYLKO U NAS]

Twocolors królują w Polsce z hitem Lovefool. Teraz zagrają imprezowy set [TYLKO U NAS]

2020-10-01 14:24

Lovefool, czyli najpopularniejszy hit w polskich stacjach radiowych! Autorzy nowej wersji tego kultowego utworu zagrają specjalnie dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA. Kiedy i o której godzinie oglądać? Przekonajcie się już teraz sprawdzając garść informacji. Nie przegapcie, bo będzie imprezowo!

Twocolors udowodnili, że świetnie potrafią łączyć electro z melodyjnym popem. A do tego wszystkiego mają świetne wyczucie i smykałkę do tworzenia nowych wersji kultowych hitów. Wiemy to za sprawą megahitu Lovefool, który jest aktualnie najpopularniejszym utworem granym w polskich rozgłośniach radiowych. Nowa odsłona piosenki, za którą oryginalnie podpisuje się The Cardigans, ma blisko 20 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Twocolors, czyli tuż po premierze powiedzieli: - Nie chcieliśmy zrobić zwyczajnego coveru, dodając bit i zwiększając tempo. Naszym celem była reinterpretacja, dodanie ciekawego riffu, linii basowej i podkreślenie melancholii, która kojarzy się z tym kawałkiem.

Berliński duet postanowił zrobić wam niespodziankę i zagrać dla was specjalny, imprezowy set! W czasie jego trwania nie zabraknie na pewno hitu Lovefool.

Twocolors - koncert na ESKA.pl

Twocolors w podziękowaniu za wsparcie zagrają specjalnie dla Was, tylko na ESKA.pl! Ich ponad 30-minutowy set będzie idealny na rozpoczęcie szalonego, imprezowego weekendu! Oglądajcie koncert twocolors już w piątek, 2 października od godziny 18:00 na stronie głównej ESKA.pl!

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]