Twenty One Pilots

i

Autor: Warner Music Polska Twenty One Pilots w nowej piosence.

Premiera

Twenty One Pilots prezentują swój najnowszy utwór "Next Semester". Jest też teledysk!

2024-04-01 12:48

Zdobywcy nagrody Grammy duet Twenty One Pilots ogłosił szczegóły swojej wielkiej, światowej trasy koncertowej The Clancy World Tour i podzielił się nową piosenką "Next Semester" z ich długo oczekiwanego, zbliżającego się albumu "Clancy", który ukaże się 17 maja za pośrednictwem Fueled By Ramen.

Twenty One Pilots będzie świętować wydanie "Clancy" podczas The Clancy World Tour. Fani mogą wziąć udział w oficjalnej przedsprzedaży zespołu, która rozpocznie się 2 kwietnia (USA i Kanada) i 3 kwietnia (Europa, Australia i Oceania), a wszystkie pozostałe bilety będą dostępne w ogólnej sprzedaży o godzinie 10:00 czasu lokalnego w piątek - 5 kwietnia. Bilety i szczegółowe informacje na temat światowej trasy koncertowej Twenty One Pilots "The Clancy World Tour" można znaleźć na stronie twentyonepilots.com/tour. 

Wielki powrót Twenty One Pilots 

W zeszłym miesiącu Twenty One Pilots powrócili z informacją o albumie i wydali singiel przewodni "Overcompensate" wraz z towarzyszącym mu oficjalnym teledyskiem wyreżyserowanym przez Reel Bear Media. Utwór, który od razu znalazł się w Top 5 listy przebojów Alternative Radio, wywarł na słuchaczy ogromne wrażenie, tak samo jak poprzednio wciągnął ich imersyjny świat "Trench".

Rubens wydał nowy singiel. To jego zupełnie nowa odsłona!

Maks on air - SHORT Roxie i Smolasty

Po zgromadzeniu ponad 33 miliardów streamów na całym świecie i ponad 3 milionach sprzedanych biletów podczas światowych tras koncertowych, duet Tylera Josepha i Josha Duna z Columbus w stanie Ohio stał się jednym z najbardziej utytułowanych zespołów XXI wieku i na nowo zdefiniował brzmienie pokolenia. Współprodukowany przez Josepha i Paula Meany'ego album "Clancy" stanowi kolejny rozdział w ambitnej, wielopłytowej historii zespołu, która rozpoczęła się za sprawą przełomowego, multiplatynowego albumu "Blurryface" z 2015 roku. Co więcej, nadchodząca premiera krążka 17 maja zbiega się z 9. rocznicą wydania ich debiutanckiej płyty.

Twenty One Pilots - sukcesy

Twenty One Pilots poszerzyli ambitną koncepcję "Blurryface" o album "TRENCH", który w 2018 roku uzyskał platynowy status. Zawierający multiplatynowe i platynowe single "Chlorine", "My Blood" i nominowany do nagrody Grammy "Jumpsuit", album zajął wysokie miejsca na listach "Best of "Billboardu, KERRANG!, Alternative Press i Rock Sound, który uplasował go na 1. miejscu. Epicki album duetu "Scaled And Icy" z 2021 roku zadebiutował na 1. miejscu na listach przebojów Billboard Top "Rock Albums" i "Alternative Albums", a także dotarł do 3. miejsca na liście Billboard 200, co oznacza najlepszy tydzień otwarcia dla rockowego albumu w 2021 roku. Z płyty pochodzą single "The Outside", "Saturday" i "Shy Away". Ostatni z nich dotarł na szczyt Alternative Radio w ciągu 3 tygodni, co umieściło Twenty One Pilots w elitarnym gronie U2, R.E.M., The Cure, Linkin Park, Red Hot Chili Peppers i Foo Fighters, czyli zespołów, które dotarły na 1. miejsce listy w 3 tygodnie lub krócej.

Listen on Spreaker.