Rubens

i

Autor: Sony Music Polska Premiera nowej piosenki Rubensa.

Nowość

Rubens wydał nowy singiel. To jego zupełnie nowa odsłona!

2024-04-01 12:38

Rubens powrócił z nową piosenką, która pokazuje go z emocjonalnej strony, ale w innym wydaniu. Jego najnowszy utwór to zapowiedź nadchodzącej premiery nowego albumu studyjnego. Będzie to drugi krążek w jego karierze. Jak brzmi „To nie efekt placebo”? O czym jest utwór?

Od wydania przeboju „Wszystko OK?” minęły ponad dwa lata. Od tego momentu w życiu Rubensa – zarówno prywatnie, jak i zawodowo – wydarzyło się wiele, ale nie zmieniło się to, co jego słuchacze cenią w nim najbardziej: bolesna szczerość i autentyczność w tekstach, czego dowodem jest nowy utwór „To nie efekt placebo”. - Musze Was rozczarować… myślałem, że teksty na drugą płytę będą zupełnie inne. No cóż, niestety znowu, są to zapiski moich osobistych przeżyć, najgłębszych lęków, sukcesów i porażek. Parę kartek z kalendarza Rubensa. Nie potrafię inaczej - mówi artysta. - „To nie efekt placebo” to piosenka o tym jak spotkanie z drugim człowiekiem może być odurzające. O tym jak moment zbliżenia się dwóch osób może zakrzywić całą rzeczywistość. Zadziałać jak najsilniejszy narkotyk – opowiada o nowym singlu.

Lena MoonLight wydała nowy singiel! Tak brzmi piosenka "SZANSE"

Maks on air - SHORT Roxie i Smolasty

Nadchodzi nowa płyta

Utwór, który jest pierwszą zapowiedzią nowego albumu Rubensa – podobnie jak dotychczasowe – został napisany, skomponowany, wyprodukowany i zagrany (z wyjątkiem bębnów) przez niego samego. Nowy materiał będzie nijako kontynuacją brzmień z „Piosenek, których nikt nie chciał”, ale w nieco brudniejszej i bardziej britpopowej konwencji, do której nawiązuje także teledysk do singla zarejestrowany w Londynie. Drugi album Rubensa – jak sam enigmatycznie o nim na razie mówi artysta – będzie opowieścią o jego hiper wrażliwości. O jej ciemnych i jasnych stronach. Opisy zdarzeń, postaci czy swoich emocji będą przedstawione czasami niemalże w sposób dokumentalny. Bez tuszowania swoich wad, traum czy momentów czysto hedonistycznych i pełnych euforii.

Listen on Spreaker.