Sopot Top of the Top

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News

Top of the Top Sopot Festival 2019 - gdzie i kiedy impreza z wielkimi gwiazdami?

2019-07-09 9:00

Lato 2019 zapowiada się niesamowicie, jeśli chodzi o muzyczne imprezy w Polsce. Stacja TVN zapowiedziała, że również w tym roku podejmie się zorganizowania specjalnego koncertu, który w 2017 roku powrócił na antenę po dwuletniej przerwie. Znamy już oficjalną datę tego przedsięwzięcia. Kiedy i gdzie polscy oraz zagraniczni artyści zagrają dla widzów przed telewizorami? Sprawdź na ESKA.pl.

Top of the Top Sopot Festival 2019 - data i miejsce wyjątkowego show już znane. Sopot Festival to niewątpliwie jeden z najważniejszych polskich festiwali muzycznych. Jego historia sięga lat sześćdziesiątych. Na przestrzeni lat, widowisko wielokrotnie zmieniało swoją formułę. W 2017 roku powrócił on do telewizji TVN pod nazwą Top of the Top Sopot Festival. Stacja zapowiedziała, że w 2019 roku również podejmie się zorganizowania tego prawdziwego święta muzycznego. Czekają na nas niesamowite występy nie tylko polskich, ale i zagranicznych gwiazd.

Top of the Top Sopot Festival 2019 - data

Zgodnie z zapowiedziami stacji TVN, tegoroczna edycja Top of the Top Sopot Festival potrwa trzy dni - od 13 do 15 sierpnia w Sopocie. Każdy dzień będzie miał swój temat przewodni. Podobnie do ubiegłych lat, wszystkie trzy dni festiwalu będą transmitowane przez telewizję TVN.

Sopot Top of the Top - miejsce

Topowi artyści polscy i zagraniczni wystąpią na deskach Opery Leśnej - jednego z najbardziej kultowych obiektów na mapie historii polskiej muzyki. Opera Leśna gościła na swoich deskach największe gwiazdy światowej, jak i polskiej muzyki. Zagrali na niej m.in. Whitney Houston, Anastacia oraz Ricky Martin.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE