Top of the Top Sopot Festival 2019 - gdzie i kiedy impreza z wielkimi gwiazdami?

2019-07-09 9:00 MK
Sopot Top of the Top
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Lato 2019 zapowiada się niesamowicie, jeśli chodzi o muzyczne imprezy w Polsce. Stacja TVN zapowiedziała, że również w tym roku podejmie się zorganizowania specjalnego koncertu, który w 2017 roku powrócił na antenę po dwuletniej przerwie. Znamy już oficjalną datę tego przedsięwzięcia. Kiedy i gdzie polscy oraz zagraniczni artyści zagrają dla widzów przed telewizorami? Sprawdź na ESKA.pl.

Top of the Top Sopot Festival 2019 - data i miejsce wyjątkowego show już znane. Sopot Festival to niewątpliwie jeden z najważniejszych polskich festiwali muzycznych. Jego historia sięga lat sześćdziesiątych. Na przestrzeni lat, widowisko wielokrotnie zmieniało swoją formułę. W 2017 roku powrócił on do telewizji TVN pod nazwą Top of the Top Sopot Festival. Stacja zapowiedziała, że w 2019 roku również podejmie się zorganizowania tego prawdziwego święta muzycznego. Czekają na nas niesamowite występy nie tylko polskich, ale i zagranicznych gwiazd.

Top of the Top Sopot Festival 2019 - data

Zgodnie z zapowiedziami stacji TVN, tegoroczna edycja Top of the Top Sopot Festival potrwa trzy dni - od 13 do 15 sierpnia w Sopocie. Każdy dzień będzie miał swój temat przewodni. Podobnie do ubiegłych lat, wszystkie trzy dni festiwalu będą transmitowane przez telewizję TVN.

Sopot Top of the Top - miejsce

Topowi artyści polscy i zagraniczni wystąpią na deskach Opery Leśnej - jednego z najbardziej kultowych obiektów na mapie historii polskiej muzyki. Opera Leśna gościła na swoich deskach największe gwiazdy światowej, jak i polskiej muzyki. Zagrali na niej m.in. Whitney Houston, Anastacia oraz Ricky Martin.

Najnowsze