Ploom

i

Autor: Fot. Konewka Studio

RELACJA

Tu rozkwita piękno i wiosenne trendy. Relacja z eventu BLOOM WITH PLOOM

2024-05-17 14:58

Girlandy z kwiatów, muzyka na żywo, znani influencerzy i celebryci znani z zamiłowania do mody i designu. Premiera limitowanej edycji urządzenia do podgrzewania tytoniu PLOOM X Bronze Glaze odbyła się w iście wiosennej i bardzo eleganckiej scenerii. Byliśmy na tym wydarzeniu, żeby poznać modowe trendy na ten sezon, a także zapytaliśmy zaproszone gwiazdy o ich definicję mody i dobrego stylu.

W miniony piątek (10.05 br.) największy w Europie Ploom Concept Store w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia na jeden dzień zmienił się w salon pełen inspiracji modowych. Tematem przewodnim tego wyjątkowego spotkania były najnowsze trendy w branży odzieżowej i w designie, o których dużo i chętnie opowiadały zaproszone gwiazdy. Wśród uczestników wydarzenia nie mogło zabraknąć celebrytów słynących z zamiłowania do mody i pięknych przedmiotów, jak Katarzyna Warnke czy Maja Sablewska.

Goście imprezy mogli też posłuchać, co o najnowszych tendencjach w modzie i projektowaniu sądzą związani z tym światem influencerzy – Bart Pniewski i Miłosz Kulesza. Wszechobecne kwiaty sprawiły, że wnętrze flagowego salonu Ploom zmieniło się w tętniący kolorami ogród, a kanapy i siedziska zachęcały, by zrelaksować w się w otoczeniu stylowego designu i piękna.

Ploom

i

Autor: Fot. Konewka Studio

Co w modzie rozkwita, czyli Miłosz Kulesza o stylu i trendach

Trudno wyobrazić sobie modowy event bez influencerów, którzy pasjonują się tym tematem i wiedzą o nim naprawdę sporo. Miłosz Kulesza to twórca, którego śmiało można nazwać modowym ekspertem. Influencer nie tylko kocha modę, ale także ją projektuje. Zapytaliśmy Miłosza, czym jest dla niego moda i design.

– To sposób na wyrażenie siebie. Wydaje mi się też, że ubiór jest swego rodzaju ochroną przed oceną z zewnątrz, czyli tym, co każdy z nas robi, często nieświadomie. Wystarczy jedno spojrzenie na kogoś, żeby wyrobić sobie o nim opinię. Nie powinniśmy tego robić, ale to jest naturalny cykl zdarzeń, że w kilka sekund tworzymy w głowie wyobrażenie na czyjś temat. To jest element ludzkiej natury.

Ploom

i

Autor: Fot. Konewka Studio

Miłosz przyznał, że często sam jest obiektem czyichś błędnych opinii i ocen.

– Ubieram się tak, jak lubię i tak, jak czuję. Dziś mam na sobie zielony sweterek, szorty i loafersy i możesz o mnie pomyśleć: ten gość jadł dziś na śniadanie granolę i przyjechał tu na rowerze (śmiech). Nie jadłem granoli i nie przyjechałem tu na rowerze, ale można wyciągnąć takie wnioski na podstawie mojego stroju – wyjaśnia influencer.

Jako trendsetter i projektant Kulesza szuka inspiracji zarówno w internecie, jak i na ulicy.

– Niezwykle pomocne są w tym celu algorytmy, które szybko uczą się tego, co lubię i co mnie interesuje. Kocham spodnie i uważam to za najważniejszy element stroju. Strony, na które często wchodzę, podrzucają mi filmy i treści na ten temat. Dużo dało mi też podróżowanie i mieszkanie za granicą. Pięć lat spędziłem w Londynie i rok we Włoszech. To uświadomiło mi, że inspiracje w modzie nie mają granic. Poza tym, obserwuję ludzi – przyznał Miłosz.

Na koniec influencer zdradził nam trendy na ten sezon.

– Przed nami Igrzyska Olimpijskie i Euro, więc sportowy vibe gra mi w duszy najbardziej. Dużo sportowych koszulek i szortów piłkarskich, sneakersy, czyli luźny, sportowy styl łączony z klasyką i casualem, a także sport i elegancja. Mieszanie stylów jest aktualnie bardzo hot.

Ploom

i

Autor: Fot. Konewka Studio

Moda, piękno i design według Katarzyny Warnke

Katarzyna Warnke znana jest z zamiłowania do mody i pięknych przedmiotów, więc jej obecność na evencie Ploom nie była niczym dziwnym. Gwiazda kina chętnie opowiedziała nam, jaką rolę design odgrywa w jej codziennym życiu.

– Wydaje mi się, że w kwestii życiowych przyjemności moda i design to dla mnie absolutnie podstawowe rzeczy. Nie mogłabym żyć bez otaczającego mnie piękna w postaci ubrań i przedmiotów. Bardzo lubię skromność i ekstrawagancję – mieszam oba te style ze sobą. Np. zakładam sukienkę, która jest bardzo prosta i skromna, ale ma odkryte plecy. Na co dzień chętnie sięgam też po naturalne materiały, jak np. jedwab czy len. Podstawowym kryterium jest komfort i wygoda. Muszę się dobrze czuć w ubraniach, które noszę – przyznała aktorka.

Ploom

i

Autor: Fot. Konewka Studio

Dla Katarzyny Warnke prawdziwy styl jest ponadczasowy.

– Każdy z nas ma wiele twarzy i każdego dnia budzimy się trochę inni. To jest piękne i dobrze jest się obserwować, nie narzucając sobie niczego. Nie chodzi o to, żeby co sezon mieć nowe ubrania. Kocham granat, mam w szafie wiele ubrań typu basic właśnie w tym kolorze. Oczywiście, z każdym rokiem delikatnie się zmieniam i odkrywam nowe trendy, ale ten podstawowy styl, który pielęgnuję od lat, wciąż we mnie wybrzmiewa.

Ploom

i

Autor: Fot. Konewka Studio

Elegancja i funkcjonalność

Kwiecista impreza marki PLOOM była prezentacją limitowanej edycji urządzeń PLOOM X Bronze Glaze do podgrzewania wkładów tytoniowych. Nowy model to kwintesencja elegancji i ponadczasowego stylu w odcieniu połyskującego, ciepłego brązu.

– Dobrze poznałam tę markę, bo niedawno wyjechałam razem z jej ekipą do Mediolanu na Milan Design Week. To był bardzo miły wyjazd, który pokazał mi, jak wiele PLOOM ma wspólnego z trendami i designem. Udowadnia to także dzisiejszy event. Kwiecisty wystrój bardzo przypomina motywy tegorocznej gali MET. Kluczowe są tu urządzenia PLOOM – stanowią ładny i elegancki element, który pasuje do każdej torebki – opowiadała o marce Katarzyna Warnke.

Trzeba przyznać, że urządzenia PLOOM świetnie wpisują się w założenia nowoczesnego designu i ponadczasowej mody. Model PLOOM X dostępny jest w czterech podstawowych wariantach kolorystycznych (czarny, niebieski, srebrny, złoty), a od kwietnia – w limitowanej wersji Bronze Glaze. Ten ostatni wariant przypadnie do gustu osobom, które lubią się wyróżniać i cenią sobie wyraziste dodatki. Bogate połączenie głębokiego brązu z blaskiem nowoczesnego lakieru to modny i stylowy gadżet.

Listen on Spreaker.