Troye Sivan jako wściekły nastolatek. Nowe piosenki na horyzoncie!

Troye Sivan jako wściekły nastolatek. Nowe piosenki na horyzoncie!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Troye Sivan jako wściekły nastolatek. Nowe piosenki na horyzoncie!

Po sukcesie singla Easy, Troye Sivan prezentuje kolejną zapowiedź nowej EP-ki - utwór Rager teenager!. Premiera 6-utworowego wydawnictwa In A Dream zapowiedziana jest na 21 sierpnia. Wersja fizyczna trafi do sklepów tydzień później, 28.08.2020. Więcej szczegółów przybliżamy wam na ESKA.pl.

Troye Sivan nagrał pięć z sześciu utworów, które trafiły na EP-kę, z producentem Oscarem Gorresem (The Weeknd, MARINA, Tove Lo) w Sztokholmie i Los Angeles, tuż przed lockdownem. Take Yourself Home po premierze stało się trendem numer 1 na Twitterze i zgromadziło już ponad 76 mln streamów. Dziennikarze The New York Times opisali singiel jako zmysłowy, a na łamach magazynu Paper można było przeczytać: To prawdopodobnie pierwsza wielka piosenka, która powstała w czasie zbiorowej koronawirusowej apokalipsy.

Pełna tracklista EP-ki - In A Dream:

  1. Take Yourself Home
  2. Easy
  3. could cry just thinkin about you
  4. STUD
  5. Rager teenager!
  6. IN A DREAM
Sanah wraca z piosenką No Sory: 20 sekund teledysku, przedpremierowo tylko na ESKA.pl!

Troye Sivan ma na koncie niemal osiem miliardów streamów całego katalogu. Jego drugi album, Bloom, trafił na listy najlepszych wydawnictw 2018 m.in. w takich mediach jak Rolling Stone, USA Today, Billboard, OUT, NPR Music, The Guardian i wielu innych. TIME określił Sivana perfekcyjną gwiazdą popu.

Artysta ma na koncie szereg nagród i wyróżnień, w tym Billboard Music Awards, trzy MTV Europe Music Awards i dwie nagrody GLAAD Media. Za Revelation - utwór nagrany z Jónsim z Sigur Rós do filmu Wymazać siebie - Troye otrzymał nominację do Złotego Globu, trafił też na oscarową shortlistę. Sivan pojawił się też gościnnie na albumie BTS - Map of the Soul: 7 w utworze Louder Than Boms, którego zresztą jest współautorem.

Najnowsze