Team X

i

Autor: materiały prasowe

Tragiczna wiadomość dla fanów Teamu X. Tego nikt się nie spodziewał!

2022-05-18 14:33

Wszyscy fani Team X, którzy z niecierpliwością wyczekiwali koncertu grupy na Torwarze, będą musieli jeszcze zaczekać. Czołowi polscy influencerzy ogłosili, że zaplanowany na tę sobotę koncert nie odbędzie się. Organizatorzy Team X Show podali jednak nową datę. Sprawdźcie, gdzie i kiedy odbędzie się przekładane od miesięcy widowisko muzyczne.

Team X Show 21 maja nie odbędzie się - taką informację przekazali organizatorzy wydarzenia, podczas którego na scenie mieli zaprezentować się członkowie niedawno zakończonego projektu. Widowisko było szczególnie mocno wyczekiwane przez wszystkich fanów Julii Żugaj, która, jak wiadomo, zadebiutowała jako solowa wokalistka, prezentując utwór Wiosenny bez. Kawałek, za którego tekst odpowiada m.in. Jeremi Sikorski, jest zapowiedzią pierwszej EP-ki w karierze influencerki. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Julia obiecała, że podczas Team X Show wszyscy zgromadzeni pod sceną wielbiciele usłyszą także jej nadchodzący singiel zatytułowany Nie sądzę, który w przeciwieństwie do Wiosennego bzu, będzie traktować nie o zakochiwaniu się, a o rozstaniu. W związku z tym, że show ma się odbyć na Torwarze, czyli w miejscu, gdzie występują największe polskie i zagraniczne gwiazdy, potrzeba czasu. Nowa data Team X Show jest już znana!

Julia Żugaj z Team X śpiewa o Sanah! Fani youtuberki są wniebowzięci

Sonda
Będziesz tęsknić za Team X 2?

Team X Show - nowa data

Wszyscy fani mocno cieszyli się na występ członków Team X 2 na Torwarze. Ten jednak został przełożony. Nowa data to to 26 czerwca. 

Zapraszamy wszystkich na TEAM X SHOW na warszawskim COS Torwarze w nowym terminie 26 czerwca 2022 roku. By wynagrodzić wszystkim fanom Teamu X wszelkie niedogodności, informujemy, że zakupione wcześniej bilety zachowują ważność, a całe wydarzenie zyskuje na wielkości i sile! Zostanie uruchomiona sprzedaż biletów na koncert w systemie PPV, dzięki czemu każdy będzie mógł wziąć w nim udział! - piszą organizatorzy.

Wszystko wskazuje na to, że podana data jest ostateczna, a fani rozpoczną wakacje z ulubionymi influencerami.

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło