Tove Lo pokazała piersi na koncercie w Warszawie [VIDEO 18+]

i

Autor: fot. Mateusz JKucharczyk Tove Lo pokazała piersi na koncercie w Warszawie [VIDEO 18+]

Tove Lo pokazała piersi na koncercie w Warszawie [VIDEO 18+]

2017-06-21 1:32

Tove Lo wie, jak zabłysnąć na scenie. Autorka hitu Habits pokazała nagi biust na koncercie w Warszawie. Wiemy, dlaczego to zrobiła!

Tove Lo supportowała Coldplay na Narodowym 18.06.2017, a dzień później miała solowy koncert w warszawskiej Stodole. Ten drugi zapadnie w pamięci fanom szwedzkiej piosenkarki nie tylko ze względu na doznania muzyczne. Autorka hitów Habits i Cool Girl znanym sobie zwyczajem w trakcie swojego występu w Stodole (w przeciwieństwie do koncertu przed Coldplay na Narodowym) pokazała na scenie nagie piersi. Do ekscytującego incydentu doszło w trakcie piosenki Talking Body, podczas której wokalistka często decyduje się pokazać topless. Dlaczego to robi?

Coldplay zagrali w Warszawie 18.06.2017. Jak było? FOTO, VIDEO

Autor: brak danych

  - Wokalnie, akustycznie, produkcyjnie - show 10/10 - relacjonuje prezenter Radia ESKA Michał Michu Sobkowski, dla którego był to już drugi koncert Coldplay. Zespół wystąpił w Warszawie na PGE Narodowy w niedzielę 18 czerwca 2017 w ramach trasy A Head Full Of Dreams Tou

Tove Lo pokazała nagi biust na scenie w Stodole

Tove Lo już jakiś czas temu wyjaśniła, dlaczego nie przestanie pokazywać swoich piersi na koncertach. - Nie cierpię, gdy ktoś mówi mi, że nie mogę czegoś zrobić, bo jestem dziewczyną. Wtedy robię to wręcz z podwójnym zapałem! - artystka powiedziała w wywiadzie dla MTV w 2015 roku. - Dla mnie to jest dziwne, gdy ktoś mówi, że nie jest feministką. Jak możesz nie być za równością? Myślę też, że każdy, kto tylko ma na to ochotę, powinien mieć możliwość pokazać swoje cycki - wyjaśniła dodatkowo tę kwestię Tove Lo.

Poniżej możecie obejrzeć nagranie z koncertu Tove Lo w warszawskiej Stodole.

VIDEO dla osób powyżej 18. roku życia

BOODIES! ? Tove Lo cantando #TalkingBody em seu show hoje (19) , na Polônia. ??? #ToveLo Post udostępniony przez Tove Lo Brasil (@tove_lobr)
Despacito po polsku w wersji SexMasterki! [VIDEO]

Autor: brak danych

  Despacito po polsku w wykonaniu SexMasterki robi furorę! Czy faktycznie Aniela Bogusz zaśpiewała hit numer 1 z Global Listy w Radiu ESKA? Otóż niestety oficjalnie jeszcze nie. W sieci pojawiła się przeróbka, za którą odpowiada twórca kanału ElectroS na Y