Torn Apart - Snoop Lion ft. Rita Ora: nowy teledysk Snoopa już jest! Lepszy niż z Miley Cyrus? [VIDEO]

2013-07-01 14:16

Na YouTube pojawił się nowy teledysk Snoopa Liona do kawałka Torn Apart z Ritą Orą. Klip do drugiego singla z płyty Reincarnated powstawał w Tajlandii. W krótkim making of Torn Apart możemy zobaczyć, jak na planie zdjęciowym raper szalał z brytyjską wokalistką. Było dużo zabawy!

Torn Apart to tytuł nowej piosenki Snoop Liona z Ritą Orą wybranej na drugi singiel z krążka Reincarnated, do której na YouTube pojawiła się najpierw zapowiedź promującego ją teledysku, a potem sam klip. Z teaseru dowiadujemy się, że wideo kręcone było w Tajlandii, a raperowi i brytyjskiej piosenkarce udało się połączyć pracę na planie zdjęciowym z wypoczynkiem.

Dowód? Krótkie making of Torn Apart przepełnia atmosfera beztroskiej zabawy. Premiera całego teledysku do piosenki zapowiedziana została na początek lipca 2013 roku. Nagranie prezentujemy poniżej.

Fani Snoopa zastanawiają się, czy jego nowy klip z Ritą Orą przebił teledysk z Miley Cyrus do pierwszego singla zatytułowanego Ashtrays and Heartbreaks. Jakie jest Wasze zdanie? Czekamy na komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.

>>> Ashtrays and Heartbreaks - Snoop Lion i Miley Cyrus. Zobacz teledysk Miley i Snoopa Liona [VIDEO]Zobacz teaser Torn Apart - Snoop Lion ft. Rita Ora!
Zobacz Torn Apart - Snoop Lion ft. Rita Ora!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze