Tor Apetor Eckhoff nie żyje. Tragiczna śmierć ulubieńca internautów

2021-11-28 21:51
apetor
Autor: screeny z YouTube/apetor

Nie żyje ulubieniec internautów Tor Apetor Eckhoff, który od lat publikował materiały wideo w internecie. Mężczyzna nagrywał szalone wyczyny na lodzie, które z chęcią oglądała milionowa publiczność. Co się stało? Jaka była przyczyna śmierci popularnego youtubera?

Tor Apetor Eckhoff nie żyje. Tragiczna śmierć ulubieńca internautów. Co się stało? Jaka była przyczyna zgonu? 57-letni youtuber, który nagrywał materiały wideo na lodzie, zginął w wyniku utonięcia w sobotę rano. Informacje te ujawnione zostały niedawno przez norweską policję. Apetor został odnaleziony przez nurków i przetransportowany helikopterem ratunkowym do szpitala. Jego życia nie udało się jednak uratować. Oprócz tego policja poinformowała, że w miejscu odnalezienia 57-latka, został wyrąbany otwór w lodzie. Informacje o śmierci mężczyzny jako pierwszy podał zagraniczny serwis Sandefjords Blad.

Oni na zawsze odeszli z M jak miłość. Wzruszające wspomnienie zmarłych aktorów

Kim był Tor Apetor Eckhoff?

Tor Eckhoff, był znanym youtuberem figurującym w sieci pod pseudonimem Apetor. Miał 57-lat, a jego szalone filmiki osiągały milionowe odsłony w serwisie YouTube. Mężczyzna mieszkał w Sandefjord w Norwegii i kochał jeździć na lodzie i rozśmieszać innych. Co ciekawe, 22 listopada 2021 roku opublikował ostatni film na swoim kanale o tytule "I am Not Dead, I am 57 Today". W przeszłości Apetor wygrał walkę z nowotworem. Miał również zrobioną stomię jelitową. Ostatecznie popularny youtuber na całym świecie, odszedł robiąc to, co kochał - mianowicie podczas jazdy na lodzie.

Sonda
Oglądałeś/-aś filmy Apetora?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze