Tor Apetor Eckhoff nie żyje. Tragiczna śmierć ulubieńca internautów

2021-11-28 21:51
apetor
Autor: screeny z YouTube/apetor

Nie żyje ulubieniec internautów Tor Apetor Eckhoff, który od lat publikował materiały wideo w internecie. Mężczyzna nagrywał szalone wyczyny na lodzie, które z chęcią oglądała milionowa publiczność. Co się stało? Jaka była przyczyna śmierci popularnego youtubera?

Tor Apetor Eckhoff nie żyje. Tragiczna śmierć ulubieńca internautów. Co się stało? Jaka była przyczyna zgonu? 57-letni youtuber, który nagrywał materiały wideo na lodzie, zginął w wyniku utonięcia w sobotę rano. Informacje te ujawnione zostały niedawno przez norweską policję. Apetor został odnaleziony przez nurków i przetransportowany helikopterem ratunkowym do szpitala. Jego życia nie udało się jednak uratować. Oprócz tego policja poinformowała, że w miejscu odnalezienia 57-latka, został wyrąbany otwór w lodzie. Informacje o śmierci mężczyzny jako pierwszy podał zagraniczny serwis Sandefjords Blad.

Oni na zawsze odeszli z M jak miłość. Wzruszające wspomnienie zmarłych aktorów

Kim był Tor Apetor Eckhoff?

Tor Eckhoff, był znanym youtuberem figurującym w sieci pod pseudonimem Apetor. Miał 57-lat, a jego szalone filmiki osiągały milionowe odsłony w serwisie YouTube. Mężczyzna mieszkał w Sandefjord w Norwegii i kochał jeździć na lodzie i rozśmieszać innych. Co ciekawe, 22 listopada 2021 roku opublikował ostatni film na swoim kanale o tytule "I am Not Dead, I am 57 Today". W przeszłości Apetor wygrał walkę z nowotworem. Miał również zrobioną stomię jelitową. Ostatecznie popularny youtuber na całym świecie, odszedł robiąc to, co kochał - mianowicie podczas jazdy na lodzie.

Sonda
Oglądałeś/-aś filmy Apetora?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze