Top Of The Top Sopot Festival 2019 - Adamo RUDNIK gwiazdą YOUNG CHOICE AWARDS

2019-08-23 13:55
Adamo Rudnik
Autor: mat. prasowe

16 sierpnia, podczas czwartego dnia tegorocznej edycji Top Of The Top Sopot Festival w Operze Leśnej odbył się wyjątkowy koncert YOUNG CHOICE AWARDS, w którym można było posłuchać i zobaczyć najpopularniejszych młodych artystów. Jedną z gwiazd koncertu był Adamo RUDNIK! Koncert od 24 sierpnia będzie można zobaczyć w serwisie player.pl.

Adamo RUDNIK jest doskonale wszystkim znany jako gwiazda „Najlepszego Przekazu…!”, który kilka lat temu stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych młodzieżowych zespołów na polskim rynku muzycznym. Adamo RUDNIK jako nastolatek osiągnął wiele sukcesów w show biznesie. Jednym z nich był wydany singiel Zawsze do celu nagrany przez Adamo RUDNIK-a i jego kolegów. Singiel sprzedał się na poziomie Złotego Krążka! Klip do kawałka Zawsze do celu był jednym z najczęściej emitowanych teledysków w stacjach muzycznych w 2014 i 2015 roku!

Adamo RUDNIK otrzymał m.in. nagrodę specjalną w Operze Leśnej w Sopocie na Polsat Super HIT Festival w koncercie Radiowy Przebój Roku, motywujący przekaz singla Zawsze do celu został doceniony również przez wielu polskich sportowców. Znana olimpijska pływaczka - Otylia Jędrzejczak wypowiadała się o piosence, że „Jest lepsza od kawy”, a jeden z czołowych polskich skoczków narciarskich - Dawid Kubacki od kilku lat słucha jej przed startem w zawodach!

Adamo RUDNIK - nowa płyta

W 2017 roku Adamo RUDNIK wystąpił na Top Of The Top Sopot Festival w koncercie iDANCE zapowiedział powrót na rynek i prace nad nową płytą nawiązującą do największego HIT-u z jakim Adamo RUDNIK jest najbardziej kojarzony. Obecnie wokalista jest u progu wydania zapowiadanego dwa lata temu - nowego, solowego albumu–dojrzalszego w warstwie brzmieniowej, aranżacyjnej i tekstowej, w którym zachował swoją artystyczną szczerość. W nowych kawałkach artysty, które usłyszymy na płycie będzie dominować oczywiście pozytywny i wyjątkowy - Najlepszy Przekaz!

Tematyka nowej płyty Adamo RUDNIK-a będzie nawiązywać do największego dotychczasowego HIT-u - "Zawsze do celu”, z którym artysta jest najbardziej kojarzony. Występujący na płycie u boku Adamo RUDNIK-a muzycy w doskonały sposób połączyli przekazywane przez niego pozytywne teksty z popową muzyką, w której nie zabraknie także świetnego brzmienia rap, ska, reggae i funky. Płyta Adamo RUDNIK-a z pewnością będzie kolejną dużą, niespodzianką na polskim rynku muzycznym!

Adamo RUDNIK na YOUNG CHOICE AWARDS

W ramach TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL, koncertu YOUNG CHOICE AWARDS w Sopocie oprócz Adamo RUDNIK-a zagrali tacy idole nastolatków, jak: Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Monika Lewczuk, Agnieszka Adamczewska, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł, My3, 4Dreamers, Zuza Jabłońska, Carla Fernandes, AniKa Dąbrowska, Viki Gabor, Amelia Andryszczyk, Magda Bereda. Koncert poprowadziła Gabi Drzewiecka. Jeżeli Was nie było w Operze Leśnej w Sopocie, wydarzenie będziecie mogli zobaczyć od 24 sierpnia w serwisie player.pl

Najnowsze