Reality show

"Top model". Olga Król przeszła ogromną metamorfozę! Teraz jest długowłosą blondynką z tatuażami!

Olga Król z 10. edycji programu "Top model" zapadła widzom w pamięci jako bohaterka nieudanej metamorfozy. Modelka oddała się w ręce stylistów, którzy obcięli jej włosy na krótko! Uczestniczka programu dziś zupełnie nie przypomina tamtej Olgi. Kobieta nosi długie, jasne włosy, a na jej ciele pojawiły się tatuaże.

Spis treści

  1. "Top model" doczekał się już 12. edycji
  2. Olga Król i jej metamorfoza w "Top model" 
  3. Tak dziś wygląda Olga Król: długie blond włosy, tatuaże, powiększone usta 

"Top model" doczekał się już 12. edycji

Telewizja TVN od 2010 roku realizuje program Top model, który jest szansą dla przyszłych modelek i modeli. Show, którego gospodynią jest Joanna Krupa, doczekało się już 12 zrealizowanych edycji. 

Przyszli modele i modelki pod okiem jurorów: Joanny Krupy, Marcina Tyszki, Katarzyny Sokołowskiej i Dawida Wolińskiego oraz przy wsparciu Michała Piróga, walczą o kontrakt z agencją, 200 tysięcy złotych i zdjęcie na okładce magazynu modowego. 

Olga Król i jej metamorfoza w "Top model" 

Tradycją w programie stały się metamorfozy jego uczestników. Zazwyczaj w jednym z pierwszych docinków przyszli modele i modelki oddają się w ręce stylistów, którzy zmieniają ich wygląd. U jednych zmiany są kosmetyczne, u innych wręcz przeciwnie. 

Bohaterka jednej z najgłośniejszych metamorfoz w historii programu "Top model" jest Olga Król z 10. edycji. 19-letnia wówczas dziewczyna zalała się łzami, kiedy programowy fryzjer ściął jej długie włosy. Fryzura "na chłopaka" nie przypadła do gustu samej uczestniczce jak i Internautom, którzy nie szczędzili negatywnych komentarzy. 

Choć początkowo trudno było Oldze zaakceptować nowy wizerunek, z czasem przywykła do swoich krótkich włosów. Widzowie zapamiętali ją jednak nie tylko z przemiany zewnętrznej. Olga Król zasłynęła również z ciętego języka. Modelka wiele raz mówiła to, co myśli. 

Czyta także: Z "Top model" do show - biznesu. Im się udało zrobić karierę

Tak dziś wygląda Olga Król: długie blond włosy, tatuaże, powiększone usta 

Udział w "Top model" Olga zakończyła w siódmym odcinku. Uczestniczka nie poradziła sobie z nagraniem modowego filmu i zgodnie z decyzją jurorów oraz gościa specjalnego, Ralpha Kamińskiego, to ona musiała pożegnać się z programem. 

Olga Król dzisiaj jest dość mocno aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje już blisko 30 tysięcy fanów, a ona sama udostępnia tam wiele zdjęć. Trzeba przyznać, że Olga po raz kolejny zaszokowała metamorfozą. Długonoga piękność ma teraz długie, blond włosy, a na jej ciele pojawiły się tatuaże. 

Jakiś czas temu fani zauważyli, że powiększyła sobie usta. Kobieta od razu odpowiedziała, że to prawda i dodała, że czuje się z tym rewelacyjnie. 

Nie rozumiem pisania mi "po co się krzywdzisz", "po co to robiłaś, kiedyś byłaś ładniejsza". Nie muszę się nikomu podobać, mam się czuć dobrze sama ze sobą. Zajmijcie się moi drodzy swoim życiem, problemami i skończcie wypisywać mi miliony wiadomości odnośnie tego, jaką to ja sobie krzywdę zrobiłam. Będę chciała, to dorobię sobie trzecie oko, drugi nos i naprawdę nie potrzebuję wskazówek, co powinnam, a czego nie - odpowiedziała wówczas hejterom. 

Zobacz w galerii, jak zmieniła się Olga Król. Na pierwszy rzut oka trudno w niej rozpoznać uczestniczkę 10. edycji "Top model"! 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł
Listen on Spreaker.