Programy TV

"Top model". Aleksandra Ławnik-Sadkowska i jej metamorfoza! Pamiętacie uczestniczkę z trudną przeszłością? Tak wygląda dziś!

Aleksandra Ławnik-Sadkowska była uczestniczką 5. edycji "Top model". W programie otworzyła się na temat swojej trudnej przeszłości i pragnęła o siebie zawalczyć. Choć nie udało się jej zwyciężyć, po udziale w "Top model" jej życie się odmieniło. Ola przeszła spektakularną metamorfozę i została mamą. Dziś wygląda zupełnie inaczej!

Spis treści

  1. "Top model" - szansa na karierę 
  2. Aleksandra Ławnik-Sadkowska w "Top model 5" 
  3. Aleksandra Ławnik-Sadkowska nie miała łatwo wśród innych uczestników 
  4. Aleksandra Ławnik-Sadkowska: metamorfoza 

"Top model" - szansa na karierę 

Top model zadebiutował na antenie TVN-u w 2010 roku i od tego czasu doczekał się już dwunastu edycji. To program, którego uczestnicy marzą o karierze w modelingu. Zanim jednak wejdą do "domu modelek i modeli" i zaczną rywalizację, muszą przejść casting. To jury w składzie: Joanna KrupaMarcin TyszkaKatarzyna Sokołowska i Dawid Woliński dają im szanse na dalszy udział w programie. 

Modelki i modele walczą w programie o nagrodę pieniężną, a także kontrakt z agencją i zdjęcie na okładce magazynu modowego. Dużym wsparciem w "Top model" jest dla nich Michał Piróg

Aleksandra Ławnik-Sadkowska w "Top model 5" 

Aleksandra Ławnik- Sadkowska dała się poznać jako uczestniczka 5. edycji "Top model". Wraz z nią w "domu modelek i modeli" mieszkali między innymi Karolina Gilon, Karolina Pisarek, Radek Pestka czy Magda Stępień. 

Ola pojawiła się na castingu bez pewności siebie. Opowiedziała wówczas o swojej trudnej przeszłości. 

Nie chodziłam do szkoły, nie uczyłam się, nie odrabiałam pracy domowej. Dzwonili ze szkoły i po prostu odłączałam kabel... Nie chodziłam do szkoły trzy lata. Szkoła zgłosiła to do sądu, przyjechała policja, zabrała mnie na izbę dziecka, a stamtąd do ośrodka - mówiła w materiale wideo podczas castingu. 

Dziewczyna postanowiła o siebie zawalczyć i zostawić za sobą przeszłość. Jurorzy docenili ją podczas prezentacji i dali jej szansę na dalszy udział w programie. 

Lubię twoją twarz i twoje proporcje. Nie akceptuję tych tlenionych włosów, ale jestem na tak - powiedziała Kasia Sokołowska. 

Czytaj także: Michalina Manios kiedyś była mężczyzną. Tak wygląda dzisiaj!

Aleksandra Ławnik-Sadkowska nie miała łatwo wśród innych uczestników 

Pobyt dziewczyny w "domu modelek i modeli" nie był łatwy. Choć z pierwszymi zadaniami jako modelka radziła sobie świetnie, nie czuła się dobrze w grupie. Szczególnie mocno dało się to odczuć w tygodniu przed szóstym odcinkiem, po którym Aleksandra Ławnik-Sadkowska opuściła program. 

To są rozpieszczone dzieci, które myślą tylko o tym, jak wygrać program - mówiła o pozostałych uczestnikach. 

Aleksandra Ławnik-Sadkowska: metamorfoza 

Uczestniczka 5. edycji "Top model", choć nie sięgnęła w niej po zwycięstwo, dziś świetnie sobie radzi. We wrześniu 2018 roku Aleksandra Ławnik- Sadkowska została mamą. Zdjęciem synka Dawida pochwaliła się wówczas w sieci. 

Ola do dziś jest dość popularna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje swoje zdjęcia. Od czasu, gdy była uczestniczką "Top model", przeszła zjawiskową metamorfozę! Uczestniczka jest jeszcze szczuplejsza, zmieniła kolor włosów i styl ubierania. Dziś bardzo trudno rozpoznać w niej nastolatkę z programu dla modelek i modeli! 

Zobacz w galerii, jak dziś wygląda Aleksandra Ławnik-Sadkowska z "Top model". Ale zmiana! 

Olga Król przeszła w Top Model nieudaną metamorfozę. Teraz jest długowłosą pięknością!

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł