Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

2017-07-22 17:18
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
Autor: fot. EAST NEWS Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

Tomorrowland 2017 online - gdzie transmisja na żywo? Pytają osoby, które chciałyby zobaczyć, co dzieje się na największym festiwalu muzyki elektronicznej na świecie. I tradycyjnie będzie taka możliwość, bo organizatorzy belgijskiej edycji postanowili pokazać w internecie obraz z wybranych setów. Będą dostępne na oficjalnej stronie festiwalu. Data Tomorrowland 2017 obejmuje dwa weekendy: 21-23 i 28-30 lipca 2017 roku.

Tomorrowland 2017 - kto zagra na festiwalu? [LINE-UP]

Autor: brak danych

Tomorrowland 2017 - kto zagra na imprezie w Krainie Jutra? Gwiazdy festiwalu poznacie już teraz na ESKA.pl. Świętowanie lata z najlepszymi przedstawicielami muzyki elektronicznej będzie wyjątkowo długie!

Tomorrowland 2017 online - transmisja na żywo

Tomorrowland 2017 na żywo w internecie, to opcja dla osób, które chciałyby zobaczyć występy największych gwiazd muzyki elektronicznej. W tym roku na kilkunastu scenach nie zabraknie takich artystów, jak: Axwell & Ingrosso, David Guetta, Martin Garrix, Alan Walker czy Robin Schulz. Osoby chcące zobaczyć i usłyszeć ich seta w Krainie Jutra muszą liczyć na stream, który znajdzie się na oficjalnej stronie internetowej: https://www.tomorrowland.com/en/festival/welcome

Oprócz tego na Twitterze, Instagramie, Snapie festiwalu będzie można oglądać zdjęcia i filmy prosto z festiwalu!

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Autor: brak danych

Sunrise Festival 2017 - LINE-UP. Kto wystąpi w Kołobrzegu na jubileuszowej edycji? Gwiazdy, które rozkręcą nadmorską imprezę prezentują się naprawdę znakomicie.

 

Najnowsze