Tomek Słota - nowa piosenka hitem lata 2020? On zna receptę na miłość!

2020-07-10 15:26
Tomasz Słota
Autor: materiały prasowe

Znany szerszej publiczności z hitów „Moja Lady”, „Do Końca”, „Witamy w dżungli", „Sercem Jamajka", „Grupa Braci", „Prosto z Serca" oraz półfinalista siódmej edycji „Must Be the Music” Tomek Słota uderza ponownie z drugim letnim singlem „Recepta na miłość” będącym zwiastunem nadchodzącego, trzeciego albumu artysty.

Tomek Słota, działający kiedyś pod pseudonimem TaLLib, swoją różnorodnością, barwnym głosem i pozytywnym przekazem zjednał sobie dużą grupę fanów. Tomek współpracował z takimi artystami jak: Mesajah, Gromee, Dj feel X, East West Rockers, Sztoss, Alibabki, Jerzy Słota (zespół VOX). Jego piosenki opublikowane na popularnych serwisach cyfrowych odsłuchano ponad 9 milionów razy!

Nowy projekt to współczesne inspiracje, mix tego co najlepsze artysta ma do zaoferowania. Świeży, odbiegającego od tego co dotychczas tworzył styl to mieszanka popowych i radiowych brzmień oraz tanecznych rytmów, dźwięki z różnych zakątków muzycznej szuflady oraz zabawa słowem. Tomek śpiewa, nawija, rapuje i dobrze odnajduje się zarówno w muzyce rozrywkowej jak i spokojnych miłosnych balladach.

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tomek Słota - nowa piosenka

Najnowszy singiel „Recepta na miłość” to druga z rzędu piosenka w sam raz na wakacje. Klip został zrealizowany w czasach pandemii na podstawie wycinków z życia artysty i jego partnerki. W tekście Tomek poszukuje rozwiązań i recepty na miłość. Producentem muzycznym utworu jest Przemysław Puk ”Puk Music” który nadał całości współczesne brzmienie i skoczne wyspiarskie dla tego klimatu wibracje. „Recepta na miłość” to singiel który zapowiada ciąg premier. Jest to druga z 12 piosenek, singli, którymi artysta ma zamiar ponownie rozbujać publikę.

Najnowsze