Tomasz Zarzycki: Mister Supranational 2019 - które MIEJSCE zajął Polak? [WYNIKI]

2019-12-07 18:40 RW
Tomasz Zarzycki: Mister Supranational 2019 - które MIEJSCE zajął Polak? [WYNIKI]
Autor: Adam Piasecki Tomasz Zarzycki: Mister Supranational 2019 - które MIEJSCE zajął Polak? [WYNIKI]

Tomasz Zarzycki na Mister Supranational 2019 rywalizował z 39. reprezentantami z całego świata. Do tej pory największy sukces, jeśli chodzi o Polaków, osiągnął Jakub Kucner. W 2018 roku został 1. wicemisterem świata. Które miejsce zajął Tomasz Zarzycki? Czy to nowy Mister Supranational? Wyniki podrzucamy wam w jednym miejscu na ESKA.pl

Tomasz Zarzyckiktóre miejsce zajął Polak? Na jakiej pozycji znalazł się Tomasz ZarzyckiMister Supranational 2019 to drugi konkurs odbywający się w ramach Festiwalu Piękna. 7 grudnia 2019 międzynarodowy konkurs dla mężczyzn prowadzą: Davina Reeves Ciara oraz Sandra Kubicka. W czasie wydarzenia nie zabrakło gości specjalnych. Na scenie wystąpią z muzyczną niespodzianką pojawiła się Cleo oraz Barbara Kurdej-Szatan. Panowie zaprezentowali się w kilku pokazach, do których choreografię przygotował Tomasz Barański. Do tej pory tytuł zdobył Diego Garcy z Meksyku w 2016 roku, Gabriel Correa z Wenezueli w 2017, a w ubiegłym roku Prathamesh Maulingkar z Indii. Największy sukces podczas Mister Supranational osiągnął do tej pory Jakub Kucner. Polak w 2018 roku został 1. wicemisterem. Wysoką pozycją może się pochwalić również Jan Dratwicki i Rafał Jonkisz. Panowie zostali sklasyfikowani w TOP 10 najprzystojniejszych mężczyzn świata. Jak poradził sobie Tomasz Zarzycki? Wyniki Mister Supranational podrzucamy na ESKA.pl.

Tomasz Zarzycki - które miejsce?

Tomasz Zarzycki na Mister Supranational 2019 mierzy się z 39. reprezentantami z 6 kontynetów - Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki, Azji, Europy i Oceanii. Różni ich wiele, a łączy jedno - chęć zrobienia międzynarodowej kariery w modelingu. W trakcie konkursu zostanie wyłoniona TOP 20, następnie TOP 10, TOP 5 i na finał - ten który zdobędzie tytuł Mistera Supranational 2019! Finaliści Mister Suprantional 2019 powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów.

Które miejsce zajął Tomasz Zarzycki na Mister Supranational 2019? Wyniki poznaliśmy tuż przed godziną 19:00. Tomasz Zarzycki otrzymał tytuł 3. wicemistera Supranational! To ogromny sukces - gratulujemy!

Mister Supranational 2019 - WYNIKI

Wyniki Mister Supranational 2019 podrzucimy w tym miejscu - na ESKA.pl. W jury pojawiła się m.in. Agnieszka Kaczorowska, Janja Lesar, Paulina Sykut-Jeżyna oraz zeszłoroczny zwycięzca konkursu, Prathamesh Maulingkar z Indii i nowo wybraną Miss Supranational 2019 - Anntonia Porsild z Tajlandii. 

Mister Supranational 2019 - Stany Zjednoczone - Nate Crnkovich

Mister Supranational 2019 - 1. wicemister

 • Brazylia - Italo Cerqueira

Mister Supranational 2019 - 2. wicemister

 • Peru - Alonso Martinez

Mister Supranational 2019 - 3. wicemister

 • Polska - Tomasz Zarzycki

Mister Supranational 2019 - 4. wicemister

 • Wenezuela - Leonardo Carrero

Mister Supranational 2019 - WYNIKI TOP 5 

 • Polska - Tomasz Zarzycki
 • Brazylia - Italo Cerqueira
 • Stany Zjednoczone - Nate Crnkovich 
 • Wenezuela - Leonardo Carrero
 • Peru - Alonso Martinez

Mister Supranational 2019 - WYNIKI TOP 10

 • Dominikana - Angel Holguín
 • Czechy  - Jan Solfronk
 • Ekwador - Nicolas Asanza
 • Indonezja - Enrique Dustin
Najnowsze