Tom Swoon na Music Power Explosion. Kim jest kolejna gwiazda imprezy?

2016-04-22 15:27
Tom Swoon na Music Power Explosion
Autor: fot. materiały prasowe Prestige MJM Tom Swoon na Music Power Explosion

Tom Swoon to kolejna gwiazda Music Power Explosion w Gdańsku. Polski didżej i producent robiący międzynarodową karierę wystąpi 15 lipca na tej samej scenie co m.in. AVICII, Modestep i Felix Jaehn. Dowiedz się więcej na jego temat już teraz!

Tom Swoon wystąpi na Music Power Explosion. Didżej i producent zaprezentuje się 15 lipca 2016 na Stadionie Energa Gdańsk na tej samej scenie co AVICII, Modestep DJ-set, Felix Jaehn, Mafia Mike, Widenski i Warson. Tym sposobem Polak dołączył do składu największej imprezy z muzyką klubową tego lata w naszym kraju. Tom Swoon z powodzeniem występuje na imprezach i festiwalach na całym świecie. Jego praca została doceniona także w plebiscycie Top 100 DJs prestiżowego magazynu muzycznego DJ Mag, gdzie artysta znalazł się na 46. miejscu tuż za słynnym duetem Jack U. Na ESKA.pl sprawdzamy, kim dokładnie jest Tom Swoon.

>> Avicii na Music Power Explosion 2016: Bilety. Gdzie i za ile je kupić?

Tom Swoon - kim jest gwiazda Music Power Explosion?

Tom Swoon to tak naprawdę Dorian Tomasiak urodzony 6 czerwca 1993 roku w Goleniowie. Niektórzy mogą go jeszcze kojarzyć z twórczości powstałej pod pseudonimem Pixel Cheese. Polski didżej i producent rozpoczął swoją przygodę z muzyką taneczną bardzo wcześnie, bo już w wieku 17 lat. Do tworzenia własnych utworów zainspirowały go kawałki takich gwiazd jak Deadmau5 oraz Daft Punk. W kolejnych latach jego styl ewoluował w kierunku electro i progressive house. Jako Tom Swoon ma na swoim koncie już 19 singli, w tym najnowszy pt. I'm Leaving, którego możecie posłuchać poniżej:

KONKURS: powiedz jak imprezujesz i łap smartfona!

RC

Najnowsze