Tom Odell i Alice Merton - piosenka Half As Good As You w premierowym wydaniu

2018-08-31 14:45
TOM ODELL I ALICE MERTON
Autor: Sony Music TOM ODELL I ALICE MERTON

Half As Good As You to nowy singiel Toma Odella, zapowiadający jego trzeci solowy album Jubilee Road. Artysta nagrał ten utwór wraz z Alice Merton, piosenkarką znaną z wielkiego hitu No Roots! Efekt tej niecodziennej współpracy dostępny jest już we wszystkich serwisach cyfrowych, a teledysk można obejrzeć na YouTube.

Jubilee Road to trzeci studyjny album Toma Odella, jego najbardziej szczery i osobisty do tej pory. Znakomite melodie i pełne uroku wykonania splatają się na płycie z życiowymi historiami z czasu spędzonego przez artystę w domu we wschodnim Londynie, w którym mieszkał z dziewczyną. Chociaż wszystkie dane osobowe sąsiadów zostały zmienione, Tom maluje świat z problemów wyciągniętych z prawdziwego życia i pozwala zanurzyć się w nich słuchaczom - od wprowadzającego w atmosferę barwnej społeczności ulicy Jubilee Road, przyklejonych do whiskey hazardzistów z pobliskiego punktu z zakładami bukmacherskimi („Queen of Diamond”), po niemal nieznośnie słodkogorzkie celebrowanie nowożeńców w Wedding Day. 

Dla 27-letniego Toma Jubilee Road może okazać się albumem definiującym dalszą drogę jego kariery - utalentowany artysta bierze pełną kontrolę nad swoją muzyką, nie tylko pisząc, śpiewając i grając na pianinie, ale także produkując swoje utwory. Album Jubilee Road trafi do sklepów 26 października. Do tej pory artysta ujawnił trzy piosenki z płyty – If You Wanna Love Somebody, Half As Good As You oraz Jubilee Road.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze