Tokio Hotel w Polsce 2017 - tak będzie wyglądał koncert w Warszawie [FOTO, VIDEO]

2017-03-15 16:20
Tokio Hotel w Polsce 2017 - tak będzie wyglądał koncert w Warszawie [FOTO, VIDEO]
Autor: fot. Robert Choiński / ESKA.pl Tokio Hotel w Polsce 2017 - tak będzie wyglądał koncert w Warszawie [FOTO, VIDEO]

Tokio Hotel ruszyło w trasę promującą nową płytę. Zobacz zdjęcia i nagrania z pierwszych występów w ramach Dream Machine Tour  i sprawdź, co będzie się działo na koncercie w Warszawie! 

Pierwsze koncerty Tokio Hotel z Dream Machine World Tour 2017 za nami. Dzięki występom w Londynie, Brukseli i Hamburgu wiemy już, jak wygląda show, które zespół zaprezentuje na żywo 12 kwietnia 2017 w klubie Progresja w Warszawie. Zaskoczeniem nie jest, że na swojej nowej trasie Bill, Tom, Georg i Gustav skupiają się przede wszystkim na utworach ze swoich dwóch ostatnich albumów, ale nie brakuje też sporych atrakcji dla fanów wczesnej twórczości grupy. Do setlisty powróciła np. piosenka Black, którą Niemcy wykonywali na żywo po raz ostatni w 2008 roku. Grupa zaskakuje też dość bogatą, jak na warunki klubowe, produkcją. Święcąca scena, platforma, futurystyczne stroje, konfetti - na tej trasie dzieje się naprawdę sporo!
>> Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

 

Koncerty 2017: Tokio Hotel w Polsce

Dlaczego warto wybrać się na koncert Tokio Hotel w Warszawie? To przede wszystkim niepowtarzalna okazja, aby przekonać się na własnej skórze, jak daleko zaszła metamorfoza dawnych idoli nastolatków nie tylko pod względem fizycznym, lecz przede wszystkim muzycznym. Mieszanka muzyki elektronicznej, synthpopu i alternatywy doprawiona szczyptą rockowej energii to coś, co może zaskoczyć większość tych, którzy kojarzą Tokio Hotel wyłącznie z takich hitów jak Durch Den Monsun czy Schrei. Bilety na koncert Tokio Hotel w Progresji do nabycia m.in. na Eventim.pl, w kasie klubu Progresja oraz na tokio-hotel.pl.

Koncert Tokio Hotel - tak będzie w kwietniu w Polsce!
Autor: fot. Robert Choiński / ESKA.pl Koncert Tokio Hotel - tak będzie w kwietniu w Polsce!

Tokio Hotel - Dream Machine Tour setlista

 1.  Intro + Something New
 2. Boy Don't Cry
 3. Feel It All
 4. Love Who Loves Black
 5. Dark side Of The Sun
 6. The Heart Ge No Sleep
 7. Better
 8. Cotton Candy Sky
 9. We Found Us
 10. Run Run Run
 11. Black
 12. Easy
 13. Girl Got A Gun
 14. Automatic
 15. As Young As We Are'
 16. What If
 17. Durch Den Monsun
 18. Stop, Babe

 

Tokio Hotel w Polsce 2017
Autor: fot. materiały prasowe MuzKassa Tokio Hotel w Polsce 2017
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze