Tokio Hotel - Feel It All: teledysk z Billem w roli narkomana dostępny w sieci. Uwaga [VIDEO +18]

2015-03-28 14:21

Teledysk Feel It All od Tokio Hotel trafił do sieci. Klip zaliczył swoją premierę 27 marca 2015 roku, czyli w dniu koncertu zespołu Billa i Toma w warszawskiej Stodole. Video do Feel It All jest naprawdę wstrząsające. Na YouTube dostępna jest ocenzurowana wersja teledysku, w którym Bill wciela się w rolę narkomana. Teledysk do Feel It All tylko od 18 lat! 

Feel It All - teledysk od Tokio Hotel zaliczył swoją premierę na YouTube w dniu koncertu zespołu w Polsce (relację z koncertu przeczytasz >>>TUTAJ<<<). Klip zawiera wiele kontrowersyjnych scen, dlatego przeznaczony jest wyłącznie dla osób powyżej 18 lat. Teledysk to po prostu historia młodych narkomanów. Po obejrzeniu video do Feel It All macie skojarzenia z filmem My, Dzieci z Dworca Zoo? Słusznie - to właśnie ten film (oraz dwie inne produkcje filmowe tj. Przetrwać w Nowym Jorku i Kids) stał się inspiracją do opublikowanego 27 marca 2015 roku nowego teledysku Tokio Hotel, o czym wspomniał Bill na Facebooku. 

Teledysk jest naprawdę drastyczny. Główny bohater klipu - w tej roli Bill - to młody chłopak zniewolony przez nałóg. Klip uwypukla zgubne skutki nałogu - m.in. seks za pieniądze na działkę narkotyków. Ostatnia scena przedstawia, tracącego przytomność Billa. 

Na Facebooku Billa znajdziemy jego komentarz do opublikowanego teledysku Feel It All:

- Dla mnie Feel It All to odczuwanie każdego aspektu życia. Życie posiada ciemne strony, wzloty i marzenia, nienawiść i wolność oraz buntowniczą stronę. Chciałem to wszystko pokazać. Poza tym zawsze chciałam wcielić się w rolę zagubionej duszy.

I tak właśnie się stało. Bill w teledysku Feel It All to człowiek z marginesu, spisany na zatracenie narkoman, który na własne życzenie daje zniewolić się narkotykom. 

>>>Zmiana czasu 2015: Zobacz, jak upływający czas obchodzi się ze znanymi gwiazdami

>>>>Polska - Irlandia - transmisja TV - kiedy i o której godzinie mecz eliminacji do Euro 2016?

Filmowe atrakcje na weekend: Prawdziwa historia rodu Borgiów - wszystkie odcinki do obejrzenia za darmo i bez logowania na eskaGO:

 

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze