To ona stworzyła z Ochmanem historyczny duet. Teraz sama podbija rynek muzyczny

2021-10-18 12:45
Weronika Szymańska i Krystian Ochman
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Udział w programie The Voice of Poland nierzadko staje się trampoliną do wielkiej sławy. O odniesienie sukcesu w branży muzycznej walczy uczestniczka 11. edycji muzycznego show Weronika Szymańska. To właśnie ona była rywalką Krystiana Ochmana na etapie bitew, a ich wykonanie hitu Lovely przeszło do historii. Posłuchajcie najnowszej propozycji artystki.

Weronika Szymańska z The Voice of Poland ani na moment nie zwalnia tempa i stara się wykorzystać szansę, jaką dał jej udział w najpopularniejszym programie muzycznym w Polsce. Losy wokalistki w formacie były bardzo emocjonujące, a jej odpadnięcie zostało okrzyknięte przez widzów jako największy błąd trenerów 11. edycji The Voice of Poland, której gwiazdą była właśnie Weronika. Piosenkarka była początkowo podopieczną Michała Szpaka, jednak po historycznej bitwie, jaką stoczyła z Krystianem Ochmanem, została skradziona przez Tomsona i Barona. Wspólne wykonanie kawałka Lonely przez Weronikę i Krystiana zostało docenione nie tylko przez polskich, ale również zagranicznych internautów. Nikogo zatem nie zdziwiło, że gdy Michał Szpak podjął decyzję, chłopaki z Afromental postanowili zaprosić uczestniczkę do swojej drużyny. Ku zaskoczeniu wszystkich Tomson i Baron ostatecznie wyeliminowali wokalistkę z gry, a jej miejsce zajął Michał Bober. Weronika Szymańska nie zatrzymała się jednak i tuż po zakończeniu przygody z The Voice of Poland zaprezentowała autorskie kompozycje. Najnowsza z nich właśnie pojawiła się w sieci.

Weronika Szymańska - piosenka uczestniczki The Voice

Weronika pokazuje, że nie trzeba wygrać programu, by odnieść sukces w branży muzycznej. Wokalistka działa pod szyldem wytwórni Kayax, a do sieci trafił właśnie jej najnowszy singiel wraz z teledyskiem. Za tekst piosenki Najpiękniej odpowiada sama Weronika. Jak oceniacie kolejną nowość od uczestniczki 11. edycji The Voice of Poland?

Krystian Ochman - zwycięzca The Voice of Poland 11. Tak wyglądała jego droga w programie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze