gwiazdy

To on 10 lat temu został misterem Polski. Dziś Rafał Maślak jest szczęśliwym mężem i ojcem. Tak wyglądał na początku kariery!

2024-06-19 12:27

Rafał Maślak bez wątpienia pozostaje najpopularniejszym misterem Polski w historii, mimo że od jego zwycięstwa w plebiscycie mija w tym roku 10 lat. Model doskonale wykorzystał daną mu szansę i z powodzeniem kontynuuje karierę medialną. Dziś Maślak jest nie tylko szczęśliwym mężem, ale i ojcem. Rodzicielski content pozwolił mu dotrzeć do zupełnie nowej publiczności.

Rafał Maślak zyskał popularność w 2014 roku, gdy to właśnie jego wybrano misterem Polski. Pochodzący z niewielkiej wsi w województwie lubuskim 25-latek szybko został okrzyknięty najprzystojniejszym mężczyzną w kraju, a fakt, iż jest strażakiem-ochotnikiem, tylko przysporzył mu więcej fanek i fanów. Na fali popularności Maślak otrzymał własne talk-show zatytułowane "Randka z Maślakiem", wystąpił w 2. edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami", a także uczestniczył w programie reality-show "Agent - Gwiazdy". Model szybko znalazł też miłość życia. Wybranką jego serca okazała się Kamila Nicpoń, z którą wziął ślub w 2018 roku. Rok później na świecie pojawił się syn pary - Maksymilian, a w 2021 roku urodziła się ich córka - Michalina. Rodzicielstwo zmieniło życie najpopularniejszego mistera Polski. Rafał Maślak nie zniknął jednak z mediów, a zmienił serwowany content. 35-latek posiada konto na YouTubie poświęcone byciu ojcem, a w jego socialach znajdziemy mnóstwo zabawnych filmików z jego rodziną w roli głównej.

Rafał Maślak sprzedaje ekskluzywne mieszkanie w Warszawie. Cena zwala z nóg

Wielkie oszustwo w Barwach szczęścia. Rafał Maślak pokazał jak robią wszystkich w konia - WIDEO

Tak zaczynał Rafał Maślak

Rafał Maślak z powodzeniem kontynuuje karierę w mediach, choć zmianie uległ serwowany przez niego content. Dziś mister Polski 2014 skupia się przede wszystkim na byciu dobrym tatą i to właśnie materiały z dziećmi są tymi, które najczęściej zamieszcza na swoich profilach. 35-latek wciąż dba jednak o formę i raz na jakiś czas zamieszcza efekty nowych sesji zdjęciowych. Trzeba przyznać, że Rafał Maślak jest jak wino, a bycie głową rodziny tylko dodało mu uroku. Zobaczcie sami, jak jeden z najprzystojniejszych polskich celebrytów wyglądał na początku swojej medialnej drogi.