To najdroższy gif na świecie! Nie uwierzycie za ile poszedł na aukcji

Nyan Cat
Autor: Screen z YT: Nyan Cat - 10 HOURS [ BEST SOUND QUALITY ] 4K UHD ULTRA HD / Bufu Sounds

Pamiętacie tęczowego kota?! Popularny na skalę światową internetowy gif już niedługo będzie obchodzić swoją dziesiątą rocznicę! Z tej okazji twórca 12-klatkowej animacji postanowił nieco ją podrasować, a następnie sprzedać na aukcji. Nie uwierzycie za ile kupiono gif o nazwie Nyan Cat!

12-klatkowy gif Nyan Cat ilustrujący lecącego kota napędzanego tęczą w kwietniu tego roku będzie obchodzić swoją dziesiątą rocznicę! Z tej okrągłej okazji twórca popularnej na cały świat animacji postanowił nieco ją ulepszyć, a następnie wystawić na aukcji. Remaster kultowego gif-a zakupiono w tokenach kryptowaluty za nieosiągalne dla wielu z nas pieniądze! Oryginalny gif Nyan Cat zadebiutował w sieci 2 kwietnia 2011 roku i natychmiastowo podbił serca wszystkich użytkowników. Autorem słynnej animacji jest Chris Torres, który przed 10. rocznicą słynnej animowanej grafiki postanowił ją ulepszyć i wystawić na 24-godzinną aukcję.

Twórca 12-klatkowej animacji usunął z niej kilka szczegółów i lekko podrasował. Chwilę po poprawkach, Nyan Cat wylądował na aukcji, na której szybko został zauważony. Animacja została sprzedana za ponad 2 miliony złotych. Nabywca Nyan Cat postawił 300 ETH, co w przeliczeniu daje nam właśnie ponad 2 miliony złotych. 

Nyan Cat sprzedany za 2 miliony 

Nyan Cat to popularny, 12-klatkowy gif, który właśnie został sprzedany na 24-godzinnej aukcji za ponad 2 miliony złotych. Usatysfakcjonowany nabywca animacji wygrał aukcję, oferując 300 ETH, czyli ponad 2 miliony złotych. ETH, czyli Ethereum to po prostu jedna z najpopularniejszych kryptowalut ETH.

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer
Najnowsze