Nowe emoji 2021 - serce w ogniu, buźka w chmurach, mężczyzna z brodą. Nie uwierzysz, co jeszcze!

emoji
Autor: pixabay.com

Klawiatura z emoji pełna zmian! Nowe emotki to jedna z najważniejszych nowości, która nie umknęła użytkownikom! W nowej aktualizacji pojawiły się świeżo upieczone emotki idealnie pasujące do dzisiejszych czasów. Tego jeszcze nie było!

Nowe emoji 2021 już zdobyły serca użytkowników! Nowa aktualizacja cieszy się ogromną popularnością, szczególnie nowe emoji, które pojawiły się w standardowej klawiaturze telefonu. Nowe buźki i różnego typu inne emotki zawsze cieszą się dużą sławą. W dobie internetu użytkownicy uwielbiają ozdabiać nimi swoje wiadomości, bądź tylko za ich pomocą odpowiadać na różne kwestie. Otóż w 2020 roku Unicode Consortium dodało do swojej bazy niespełna 120 nowych emoji, które przedstawiały zwierzęta, owoce, różne symbole, przedmioty oraz ludzi i reprezentując gesty.

Internauci nie mogli doczekać się informacji dotyczących najnowszych zapowiedzi emoji 2021 i już teraz dostajemy tego namiastkę. Mimo wszystko okazuje się, że tegoroczna aktualizacja bazy emotek będzie bardzo okrojona, co może smucić wielu internautów. Kompletnie nowych emotek pojawi się zaledwie kilka. Z kolei pojawiają się nowe warianty tych, które już znamy. Mimo wszystko nasza emotkowa klawiatura i tak wzbogaci się o kilka nowych grafik. 

Nowe emoji 2021 - jakie? 

Nowe emoji, jakie pojawiły się w 2021 to między innymi serduszko w ogniu, gojące się serce, kobieta z brodą, mężczyzna z brodą, buźka w chmurach, buźka z zakręconymi oczami oraz buźka robiąca wydech. 

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer
Najnowsze