Malik Montana

i

Autor: AKPA

tylko u nas

To dlatego Malik Montana występuje w telewizji. Takiej odpowiedzi mogliście się nie spodziewać!

2024-05-25 20:38

Malik Montana jest (jak na razie?) jednym z niewielu przedstawicieli sceny rap, którzy decydują się na występy podczas imprez telewizyjnych. Tym razem artysta zaprezentuje się podczas Polsat Hit Festiwalu w Sopocie, w trakcie koncertu diamentowego. Tylko u nas zdradził, co sprawiło, że w ogóle zdecydował się na przyjęcie zaproszenia stacji.

Malik Montana coraz częściej pojawia się w telewizji, co jak dotąd było niespotykanym zjawiskiem. Raper należy bowiem do grona najpopularniejszych i najbardziej uznanych artystów muzycznych w naszym kraju, a jego kawałek "Dior" od miesięcy znajduje się na liście najchętniej słuchanych kawałków w Polsce. Co sprawiło, że Malik Montana najpierw pojawił się na koncercie walentynkowym telewizji Polsat, a teraz zdecydował na udział w Polsat Hit Festiwalu 2024, gdzie wystąpi na jednej scenie z Blanką, Skolimem i Smolastym podczas koncertu diamentowego. Za kulisami konferencji prasowej poświęconej wydarzeniu Malik zdradził nam, że przyjmując zaproszenie ze strony produkcji, niejako spełnił marzenie swojej mamy. 

Doda pokłóciła się ze Smolastym. Zarzuty były poważne. Szybko musiała się z tego wycofać!

Malik Montana na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024

Malik Montana o występach w TV

Telewizja była do tej pory medium, od którego stronili raperzy. Malik Montana zaliczył swój debiut w lutym, gdy uświetnił transmitowany przez Polsat koncert walentynkowy. Jak wyznał nam w rozmowie, początkowo się tym stresował.

Początkowo, jak miałem ten pierwszy występ wtedy na Walentynki, trochę stresowałem, powiem szczerze. Teraz człowiek zaznajomiony jest z tym, czego się może spodziewać - wyznał.

Najważniejsze dla niego było jednak wówczas zadowolenie mamy, która miała okazję zobaczyć syna na ekranie telewizora. 

Myślę, że w tamtym występie najistotniejsze było zadowolenie mojej mamusi, a przyznam szczerze, że to się niezbyt często zdarza - przyznał ze śmiechem.

Montana twierdzi też, że występy w TV dają mu szansę pokazać się z zupełnie innej, nieznanej dotychczas strony. Chcielibyście, żeby pozostali raperzy poszli śladami Malika i też pojawiali się na imprezach telewizyjnych?