To będzie wielka gwiazda internetu! Friz wyłonił zwycięzcę Twoje 5 Minut

2022-12-05 16:16
Friz
Autor: screen z YT: Karol Friz Wiśniewski/TWOJE 5 MINUT! odc. 1

Program Twoje 5 Minut odniósł ogromny sukces w świecie internetu. Jeszcze niedawno Friz zapowiedział drugą edycję tego formatu. Teraz okazało się, że zwycięzca został już wyłoniony. Nie da się ukryć, że jest to niewątpliwie przyszła gwiazda internetu. Czy odniesie sukces na miarę uwielbianego Genzie?

Program Twoje 5 Minut 2 był wielką szansą dla osób, które wzięły w nim udział. Jeszcze niedawno Karol Wiśniewski podkreślał, jak wysokim poziomem charakteryzuje się najnowsza edycja. Chwalił swój format, nowych uczestników. Pisał, że 50% polskich influencerów nie byłoby w stanie wygrać T5M 2. Nic dziwnego, że fani są tak podekscytowani. Z niecierpliwością oczekują aż w końcu będą mogli poznać zdolnych, którym udało się spełnić wymagania założyciela Ekipy. Jak się okazuje, finał został już nagrany, a sam Friz potwierdził, że wyłonił zwycięzcę. Zdecydowanie można powiedzieć, że ta osoba narobi szumu w polskim internecie!

Friz wkurzył kandydatów do T5M. "Nie zdążyłam się nawet przedstawić"

Gdzie spędzamy Boże Narodzenie? Na pewno NIE W DOMU | ESKA XD - Radio ESKA #63

Friz o zwycięzcy Twoje 5 Minut 2

Na swoim koncie na Twitterze 4 grudnia Friz przyznał, że wyłonił już zwycięzcę drugiej edycji Twoje 5 Minut. Na swoich social mediach podkreślił, jak mocna była ta edycja. Przyznał, że było naprawdę wiele plot twistów i wylanych łez, a każdy z uczestników był naprawdę zaangażowany emocjonalnie, we wszystko, co działo się w programie!

Friz ujawnia o jakie pieniądze zawalczą uczestnicy nowej edycji Twoje 5 Minut. Suma szokuje!

Twoje 5 Minut 2 - kiedy? O co walczą uczestnicy?

Uczestnicy najnowszej edycji programu walczyli nie tylko o ogromną rozpoznawalność. Oprócz tego do wygrania było 100.000 zł w kontraktach, które influencer im zapewni. Na swoim Twitterze zdradził, że emisja programu na YouTube odbędzie się najprawdopodobniej bliżej stycznia 2023 roku. Najwcześniej można spodziewać się ich w połowie grudnia.

Sonda
Zamierzasz oglądać drugą edycję Twoje 5 Minut?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze