Tłusty czwartek 2023 - memy i śmieszne obrazki. Popraw sobie humor 16 lutego

2023-02-16 10:15
Tłusty czwartek 2023 - 8 ciekawostek o pączkach. Tego nie wiedzieliście!
Autor: CANVA

Tłusty czwartek jest niewątpliwie jednym z ulubionych świąt Polaków. W końcu tego dnia można jeść dowolne ilości słodkości! Ma to swoje minusy, diety wielu osób najzwyczajniej w świecie mogą runąć. Aby Was pocieszyć, zebraliśmy dla Was najśmieszniejsze obrazki z tej okazji. Te memy poprawią Wam humor!

Tłusty czwartek to święto, którego ciężko jest nie kochać. W końcu to jedyny taki dzień w roku, kiedy nie musi być żadnych ograniczeń w jedzeniu uwielbianych przez ludzi słodkości. W szczególności - według wieloletniej tradycji - celebruje się jedząc wyroby cukiernicze takie jak pączki czy też faworki. Nie dla wszystkich data ta okazuje się przyjazna. Dla części stanowi najprawdziwszego pogromcę diety. Aby umilić Wam tę niefortunność, zebraliśmy najśmieszniejsze obrazki, dotyczące tej okazji. Te memy z pewnością wywołają uśmiechy na Waszych twarzach! Możecie być pewni, że poprawią Wam humor na calutki dzień.

Tłusty czwartek 2023 - 8 ciekawostek o pączkach. Tego nie wiedzieliście!

Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze