Tina Turner znowu na topie! Jej numer z Kygo największym hitem na świecie!

2020-07-21 16:07
Kygo i Tina Turner
Autor: TT NEWS AGENCY/Associated Press/East News & PBG/Press Association/East News

To bez wątpienia najgorętszy debiut tego roku. Legenda muzyki Tina Turner połączyła siły z Kygo i wspólnie zaprezentowali odświeżoną wersję jej wielkiego hitu What's Love Got to Do with It. Duet podbija sieć na całym świecie. Od chwili premiery nie schodzi ze szczytów list przebojów. Więcej o wielkim sukcesie remiksu What's Love Got to Do with It przeczytacie na ESKA.pl.

Kygo i Tina Turner - to połączenie zwiastowało hit. Po doskonale przyjętym kawałku Higher Love, w którym mogliśmy usłyszeć Whitney Houston, Kygo zdecydował się na nawiązanie współpracy z inną diwą muzyki rozrywkowej. Artysta podjął się zremiksowania jednego z największych hitów osiemdziesięcioletniej już Tiny Turner, pieszczotliwie nazywanej przez fanów babcią rocka - What's Love Got to Do with It. Utwór miał swoją premierę w 1984 roku i pomimo upływu lat wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością. Remiks autorstwa Kygo spowodował, że numer wrócił na szczyty list przebojów.

What's Love Got to Do with It w wersji Kygo i Tiny Turner ukazało się na singlu w piątek, 17 lipca 2020 roku. Kawałka w odświeżonej wersji mogliście oczywiście słuchać na antenie Radia ESKA w ramach cotygodniowej akcji New Music Friday. Jak można się było spodziewać, to połączenie wzbudziło niezwykle duże zainteresowanie słuchaczy na całym świecie. Opublikowany do numeru klip wygenerował już ponad dwa miliony odsłon, a piosenka nie schodzi ze szczytu list przebojów.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Kygo i Tina Turner

Czy What's Love Got to Do with It to hit wakacji 2020? Możliwe, że tak będzie! Piosenka króluje na najważniejszych listach przebojów. Od chwili swojej premiery numer nie schodzi ze szczytu amerykańskiego iTunes. To oznacza, że ma bardzo duże szanse, by zaliczyć wysoki debiut w najważniejszym notowaniu HOT 100. Piosenka znajduje się też na 1. miejscu rankingu najgorętszych światowych nowości. Pozostaje nam tylko pogratulować!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze