Tiktokerzy z Chin oszaleli na punkcie polskiej piosenki! Najlepsze nagrania do I Love Poland

2020-02-17 16:06
Tiktokerzy z Chin oszaleli na punkcie polskiej piosenki! Najlepsze nagrania do I Love Poland
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=1EPlFdNa1bQ Tiktokerzy z Chin oszaleli na punkcie polskiej piosenki! Najlepsze nagrania do I Love Poland

Chiny oszalały na punkcie utworu DJ Hazela. To właśnie I Love Poland podbija serca mieszkańców Chin, którzy masowo tworzą swoje TikToki do kawałka. Prezentujemy Wam najlepsze filmiki użytkowników popularnej aplikacji.

DJ Hazel stworzył utwór I Love Poland już w 2015 roku. W serwisie YouTube piosenka ma ponad 5 milionów wyświetleń. Jak się okazało, mieszkańcy Chin oszaleli na punkcie piosenki, aż 5 lat po premierze. W aplikacji TikTok jest to najczęściej wybierany utwór, pod który nagrywane są filmiki. Dlaczego I Love Poland podbił serca mieszkańców Chin? Najprawdopodobniej dlatego, że bit do piosenki jest skoczny i prosty i bardzo łatwo można wymyślić albo układ taneczny, albo pomysł na krótki filmik.

I Love Poland podbija Chiny! Zobacz najlepsze TikToki 

Ponad milion filmików zrobili Chińczycy do utworu I Love Poland DJ Hazela. To jeden z największych virali z naszym krajem w roli głównej. Na ESKA.pl prezentujemy Wam najfajniejsze TikToki:

Najnowsze