TikTok nie działa. Awaria PRZERAZIŁA użytkowników aplikacji

2021-09-17 10:14
TikTok
Autor: Pixabay.com

TikTok jest aplikacją, z której codziennie korzystają miliony użytkowników. Nic dziwnego, że jej awaria wywołała takie poruszenie. Korzystający z TikToka twórcy doznali szoku, kiedy odkryli, że nie mogą zalogować się na swoje konto. Wielu z nich obawiało się, że otrzymało bezpodstawnego bana. Co wiadomo o awarii apki?

TikTok - awaria cieszącej się wielką popularnością wśród twórców z całego świata aplikacji przeraziła miliony z nich. Do tej pory częściej można było usłyszeć o awariach innych serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy komunikatorów, jak chociażby należącego do Facebooka Messengera. Tym razem problemy z zalogowaniem się i korzystaniem z aplikacji mieli użytkownicy TikToka. Globalna awaria miała miejsce w czwartek wieczorem, 16 września 2021 roku. Około godziny 20:00 zaczęły pojawiać się pierwsze komunikaty od zaniepokojonych użytkowników aplikacji, którzy obawiali się, że ich konto zostało zablokowane. Awaria objawiała się między innymi w braku możliwości zalogowania się, przełączenia konta czy też utworzenia nowego. Na stronie DownDetector, która monitoruje wszelkie problemy związane z funkcjonowaniem popularnych aplikacji mobilnych, pojawiło się mnóstwo komentarzy od zaniepokojonych internautów. 

TikTok nie działa - awaria

Na ten moment niewiele wiadomo o powodach awarii. Pewne jest natomiast to, że miała ona charakter globalny. Tak jak wcześniej w przypadku Facebooka czy Instagrama, tak i teraz w przypadku TikToka, na Twitterze trendował hashtag #TikTokDown nawiązujący do problemów z zalogowaniem się do aplikacji. Zarządzający apką odnieśli się do sytuacji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre osoby miały dziś problem z aplikacją. Pracujemy nad naprawieniem tego i już wkrótce wszystko powinno wrócić do normy - napisano na koncie TikTokSupport.

Aktualnie TikTok działa bez problemu. Na stronie DownDetector nie pojawiły się żadne nowe komunikaty o występujących problemach. 

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31
Najnowsze