Tiesto & The Chainsmokers - Split Only U - teledysk, w którym Tiesto zamienia się w zombiaka

2015-09-04 13:41

Tiesto i The Chainsmokers połączyli siły we wspólnym kawałku Split (Only U). Na początku września 2015 miała miejsce premiera teledysku do ich wspólnego kawałka. W nowym klipie Tiesto zamienia się w zombiaka. Teledysk Split do zobaczenia na ESKA.pl 

Tiest & The Chainsmokers ich wspólny teledysk do kawałka Split (Only U) zaliczył swoją premierę na początku września 2015 roku. Jaki jest nowy klip holenderskiego DJ-a z gościnnym udziałem duetu z Nowego Jorku? Jak zawsze w przypadku The Chainsmokers w nowym nagraniu nie brakuje humoru. Co prawda sam temat - porwanie - nie jest zabawny, ale forma w jakiej został przedstawiony - tak. Z teledysku Split wypływają dwa wnioski - nigdy  nie zadzierajcie z The Chainsmokers, a tym bardziej nigdy nie zadzierajcie z DJ-em Tiesto! 

Tiesto i The Chainsmokers - teledysk do Split

Akcja klipu do Split rozpoczyna się w momencie, gdy chłopaki z The Chainsmokers otrzymują obraźliwą wiadomość na snapie od Tiesto. To właśnie wtedy postanawiają pozbyć się przemądrzałego DJ-a z Holandii. Na początku klip do Split przypomina trochę ostatni teledysk Rihanny do Bitch Better Have My Money. Ostatecznie akcja zmienia się o 180 stopni: zamordowany Tiesto wstaje z grobu i jako zombie rzuca się na autorów hitu #Selfie. Ostrzegamy - w klipie nie ma drastycznych scen ;) 

Całą akcję teledysku da się streścić w jednym poście na Twitterze, co zrobili The Chainsmokers wspomagając się emotami: 

 

Najnowsze