The Voice Senior: uczestnik nie pojawi się dziś w programie! Kogo nie zobaczymy?

2023-02-04 16:17

„The Voice Senior” - przed nami ćwierćfinał. Emocje rosną, a tymczasem dowiedzieliśmy się właśnie, że jeden z uczestników z drużyny Tomasza Szczepanika niestety nie pojawi się w dzisiejszym odcinku. Znamy powód.

„The Voice Senior 4” chyli się ku końcowi, a przed nam ćwierćfinał. Kto zbliży się do wygranej? Przez ostatnie cztery tygodnie Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik oraz Piotr Cugowski zebrali sześcioosobowe drużyny. W dzisiejszym odcinku - Nokaucie,  wyśpiewując największe polskie i zagraniczne przeboje, muzykalni seniorzy będą walczyli o możliwość zaśpiewania w Półfinale. Każdy trener spośród sześciorga uczestników wybierze cztery osoby, które wystąpią ponownie już w następną sobotę. 

Mimo wielogodzinnych przygotowań swojego teamu, Tomaszowi Szczepanikowi i widzom show nie będzie dane wysłuchać jednego z uczestników z drużyny lidera zespołu Pectus. Powodem słaby stan zdrowia.

Drużyna Tomka Szczepanika niestety wystąpi w nieco okrojonym składzie. Jeden z uczestników z powodów zdrowotnych musiał zrezygnować z udziału w programie. Pozdrawiamy bardzo serdecznie i życzymy powrotu do zdrowia. Trzymaj się kochany! - zakomunikował na muzycznej scenie „The Voice Senior” prowadzący show Rafał Brzozowski.

Kto przejdzie do kolejnego etapu i powalczy o finał? Odpowiedź poznamy już dziś o godzinie 20:00 w TVP2.

Sonda
Oglądasz The Voice Senior?
Maryla Rodowicz zdradza swoje sekrety w "The Voice Senior"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE