The Voice Senior 4 - trenerzy i jurorzy

i

Autor: Jan Bogacz / TVP The Voice Senior 4 - trenerzy i jurorzy

The Voice Senior 4 - kiedy oglądać nowe odcinki muzycznego show? [DATA]

2022-10-30 14:38

The Voice Senior doczeka się nowej edycji, w której zobaczymy nowych jurorów, a na scenie staną utalentowani uczestnicy. Wiemy, kiedy rozpocznie się emisja muzycznego talent show. Już teraz sprawdź kiedy premiera pierwszego odcinka The Voice Senior 4!

The Voice Senior cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy śledzą w programie muzyczne losy dojrzałych uczestników. To dla nich niezwykła przygoda, a zarazem szansa na spełnienie marzeń o występowaniu na dużej scenie przed ogromną publicznością. Formuła programu sprawia, że zmagania uczestników ogląda się z niezwykłym zainteresowaniem, a do uczestników nie sposób nie czuć sympatii. Producenci muzycznego show zdecydowali się na realizację kolejnej edycji. Kiedy będzie można zobaczyć pierwszy odcinek 4. edycji The Voice Senior?

The Voice Senior 4 - kiedy premiera pierwszego odcinka? [DATA]

Nagrania do nowej edycji programu The Voice senior ruszyły w połowie sierpnia 2022. To oznacza, że już niedługo będziemy mogli śledzić losy uczestników i przekonamy się, kto zrobi na widzach największe wrażenie.

Co więcej, pojawią się nowe twarze na jurorskich fotelach. Z programu zrezygnowała Alicja Majewska, która została godnie zastąpiona przez śpiewaczkę operową Alicję Węgorzewską, a za zmarłego Witolda Paszta wszedł Tomasz Szczepanik - lider zespołu Pectus. pozostali trenerzy to Maryla Rodowicz oraz Piotr Cugowski. Program poprowadzi Małgorzata Tomaszewska znana z "Pytania na śniadanie", a u jej boku zobaczymy Rafała Brzozowskiego.

Premiera pierwszego odcinka muzycznego talent show odbędzie się na początku przyszłego roku. Dokładna data to 7 stycznia 2023. Emisja odbędzie się na kanale TVP2. W pierwszej kolejności odbędą się przesłuchania w ciemno, a po czterech tygodniach uczestnicy spotkają się w finale. Tradycyjnie, widzowie wyłonią zwycięzcę poprzez głosowanie za pośrednictwem SMS-ów.

Sonda
The Voice Senior - oglądasz?
Doda śpiewa o samobójstwie i... seksie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE