The Voice Senior 4 - trenerzy i jurorzy. Kto oceni uczestników? [JESIEŃ 2022]

2022-08-16 14:09
The Voice Senior 4 - trenerzy i jurorzy. Kto oceni uczestników? [JESIEŃ 2022]
Autor: Jan Bogacz / TVP The Voice Senior 4 - trenerzy i jurorzy. Kto oceni uczestników? [JESIEŃ 2022]

Trenerzy The Voice Senior 4 wybrani! Produkcja muzycznego programu dla najstarszych ogłosiła, kto wybierze najlepszy seniorski głos w Polsce. Zaskoczenia są duże, ponieważ tych nazwisk nikt nie typował. Poznajcie je już teraz.

Spis treści

  1. The Voice Senior 4 - trenerzy

The Voice Senior 4 - trenerzy oficjalnie znani od połowy sierpnia 2022. Właśnie rozpoczęto prace na planie nowej, czwartej już serii hitowego programu The Voice Senior. Już od stycznia 2023 roku widzowie będą mogli śledzić losy muzykalnych seniorów po 60. roku życia, którzy na scenie talent show zaprezentują największe polskie i światowe przeboje. W czwartej edycji muzyczne poczynania uczestników ponownie oceniać będą królowa polskich scen Maryla Rodowicz oraz obdarzony niezwykłym głosem Piotr Cugowski. W trenerskiej loży po raz pierwszy zasiądą, śpiewaczka operowa, mezzosopranistka, posiadaczka jednego z najlepszych głosów w Polsce i na świecie, Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik, lider cieszącego się ogromną popularnością wśród milionów Polaków zespołu Pectus.

The Voice of Poland 13 - TRENERZY. Kto jest trenerem w Voice of Poland 2022?

Dlaczego Małgorzata Tomaszewska zastąpi Martę Manowską w „The Voice Senior”?

The Voice Senior 4 - trenerzy

Do Maryli Rodowicz i Piotra Cugowskiego w najnowszej odsłonie muzycznego show TVP2 dołączą nowi trenerzy - mezzosopranistka Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus. 

Mam nadzieję, że pod przykrywką rywalizacji w programie zawiążą się nowe przyjaźnie, najlepsi dostaną możliwość rozwoju swoich talentów, i że znajdę nieoszlifowany diament, który uda mi się oszlifować. Będę szukała głosów świadomych, mocnych. Głosów, które wspaniale pokażą możliwości interpretacyjne uczestnika. Głosów o nieoczywistej barwie. No i oczywiście głosów porywających publiczność. Liczę na wspaniałą zabawę, nowe przyjaźnie i odkrycie talentów na miarę Susan Boyle 

- mówi nowa trenerka The Voice Senior, Alicja Węgorzewska. Tomasz Szczepanik z Pectus dodaje:

W programie będę mógł wykorzystać umiejętności, które nabyłem studiując na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale pedagogiczno-muzycznym. Kształcenie słuchu, dyrygentura, czy prowadzenie zespołów wokalno-instrumentalnych były zajęciami obowiązkowymi. Daje mi to dużo radości i spełniam się w tym prowadząc od 17 lat zespół Pectus. „The Voice Senior” to format rozrywkowy, więc poza tym, iż będę wsparciem trenerskim dla uczestników, zamierzam się w tym programie dobrze bawić! Od uczestników najnowszej edycji oczekiwałbym szczerości w przekazie, aby śpiewali sercem, emocjami, a nie wyuczonymi schematami.

Najnowszą edycję programu poprowadzą Małgorzata Tomaszewska oraz Rafał Brzozowski. Przypomnijmy, że uczestnicy czwartej odsłony „The Voice Senior” zmierzą się na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno, odcinka półfinałowego oraz Wielkiego Finału, w trakcie którego zwycięzcę wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Dotychczas program wygrali: Siostry Szydłowskie (pierwsza edycja), Barbara Parzeczewska (druga edycja) oraz Krzysztof Prusik (trzecia edycja).  Czwartą edycję The Voice Senior widzowie będą mogli oglądać od stycznia 2023 w TVP2.

Lanberry sama zaczynała w The Voice of Poland. NIKT nie odwrócił się w jej stronę!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze