The Voice Senior 2022 - kiedy, jurorzy, uczestnicy, etapy

2022-01-15 19:22
The Voice Senior
Autor: materiały TVP

The Voice Senior to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce, który od 2019 roku jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Program daje, utalentowanym wokalnie osobom w wieku powyżej 60 lat, niepowtarzalną okazję, aby wystąpić przed wielomilionową publicznością i zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Wielkimi krokami zbliża się premiera trzeciej edycji programu. Co warto wiedzieć o nadchodzącej odsłonie show? Sprawdźcie najważniejsze informacje o The Voice Senior 2022.

The Voice Senior 2022 - kiedy, jurorzy, uczestnicy, etapy. The Voice of Poland, The Voice Kids oraz The Voice Senior to programy, które cieszą się ogromną sympatią ze strony widzów. Z zainteresowaniem oglądają oni kolejne odcinki talent show, w którym występują najzdolniejsi wokaliści w Polsce. To właśnie za sprawą programów Telewizji Polskiej zaistnieli tacy artyści jak: Alicja Szemplińska, Natalia Nykiel, Sarsa, Marcin Sójka, Marta Gałuszewska, Sara James, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Rafał Brzozowski, Mateusz Ziółko czy też siostry Szydłowskie. Każdy z nich zachwycił nie tylko trenerów, ale i widzów. The Voice Senior gości na antenie TVP2 krótko, ale już zdążył rozkochać w sobie widzów stacji. Do tej pory wyemitowano dwie edycje show – pierwszą w 2019 roku, drugą – w 2021. Laureatkami pierwszej odsłony zostały Elżbieta Szymańska, Jolanta Szydłowska-Cichoń oraz Krystyna Szydłowska, natomiast drugą edycję w brawurowy sposób wygrała Barbara Parzeczewska. Kto tym razem zgarnie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 000 zł oraz wycieczkę o wartości 30 000 zł? Kto oceni występy uczestników? Sprawdźcie.

Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland! Opowiedziała o swoich planach

The Voice Senior 2022 – kiedy premiera?

Trzecia edycja The Voice Senior zadebiutuje na ekranach naszych telewizorów już w sobotę, 1 stycznia 2022 roku, o godzinie 20:00 w TVP2. Kolejne odcinki programu będzie można oglądać co tydzień, o tej samej porze.

The Voice Senior 2022 – jurorzy

W najnowszych odcinkach The Voice Senior w fotelach trenerskich zasiądą:

W roli prowadzących pojawią się Marta Manowska oraz Rafał Brzozowski.

Sonda
Oglądasz The Voice Senior?

The Voice Senior 2022 – uczestnicy

Pierwszych uczestników The Voice Senior 2022 poznamy już w sobotę, 1 stycznia 2022 roku.

The Voice Senior 2022 – etapy

The Voice Senior składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich są Przesłuchania w ciemno, podczas których trenerzy kompletują swoją 6-osobową drużynę. Po Przesłuchaniach w ciemno odbywają się półfinały - to wtedy poznajemy finałową ósemkę. Ostatnim etapem każdej edycji talent show jest odcinek finałowy, w którym wybrany zostaje zwycięzca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze