Piotr Cugowski: dzieci, żona, piosenki, wiek, brat i Instagram trenera The Voice of Poland

2020-11-28 21:06
Piotr Cugowski: dzieci, żona, piosenki. Czego szukacie o nowym trenerze The Voice of Poland?
Autor: fot./screen/youtube.com/The Voice of Poland Piotr Cugowski

Piotr Cugowski to jeden z nowych trenerów ostatniej edycji programu The Voice of Poland. Na ESKA.pl zebraliśmy najciekawsze informacje na jego temat.

Piotr Cugowski: dzieci, żona, piosenki, wiek, brat, Instagram - między innymi takich informacji poszukujecie na jego temat. Piotr Cugowski znalazł się w składzie trenerskim 9 edycji The Voice of Poland. Osoby, które trafią pod jego skrzydła będą prawdziwymi szczęśliwcami, bo Piotr to znakomity i bardzo doświadczony wokalista. Warto już teraz dowiedzieć się o nim czegoś więcej.

Piotr Cugowski - wiek

Piotr Cugowski urodził się w Lublinie, 5 października 1979 roku. Obecnie ma więc 38 lat. Jest synem Krzysztofa Cugowskiego, lidera legendarnej grupy Budka suflera.

Piotr Cugowski - żona i syn

Żoną Piotra Cugowskiego jest Eliza Tokarczyk - dziennikarka telewizyjna. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2008 roku. W 2011 roku na świat przyszedł ich syn. Dali mu na imię... Piotr.

Piotr Cugowski - wzrost

W sieci nie ma żadnej potwierdzonej informacji dotyczącej wzrostu Piotra Cugowskiego, jednak w jednym z wywiadów powiedział, że ma 1,80 m. Trudno ocenić, czy to dokładny wzrost, czy też przybliżone wymiary.

Piotr Cugowski - zespół

Piotr Cugowski ma brata Wojciecha. Krzysztof Cugowski zaraził ich miłością do muzyki rockowej. Swoim fascynacjom dali wyraz zakładając rockowy zespół Bracia. Nagrali dotychczas 5 płyt, a ich ostatni album to wydany w 2013 roku Zmienić zdarzeń bieg.

Piotr Cugowski - piosenki

Piotr Cugowski wraz z Wojciechem nagrali kilka piosenek, które stały się rockowymi hitami. Najsłynniejsze utwory zespołu bracia to między innymi: Za szkłem, Nad Przepaścią, Wierzę w lepszy świat i Po drugiej stronie chmur.

Piotr Cugiowski - Instagram

Piotr Cugowski wspólnie z bratem prowadzi Instagram zespołu. Na bracia_official można znaleźć głównie zdjęcia z tras koncertowych i pracy w studiu.

Najnowsze