Piotr Cugowski

i

Autor: WBF

Piotr Cugowski: dzieci, żona, piosenki, wiek, brat, koncerty, Instagram trenera The Voice Senior

2023-02-04 13:04

Piotr Cugowski to polski muzyk i współzałożyciel zespołu Bracia. Artysta ma również wielkie doświadczenie przed kamerami. Był jednym z trenerów The Voice of Poland, a teraz będzie można go ponownie zobaczyć w programie TVP, a dokładniej w 3. edycji The Voice Senior. Co jeszcze wiemy o Piotrze Cugowskim?

Piotr Cugowski: dzieci, żona, piosenki, wiek, brat, koncerty, Instagram - między innymi takich informacji poszukujecie na jego temat. Piotr Cugowski to polski muzyk, wokalista i założyciel zespołu Bracia. Syn Krzysztofa Cugowskiego pojawia się również w wielu programach telewizyjnych. W 2019 roku był jednym z trenerów w 9. edycji programu TVP - The Voice of Poland. W 2021 pojawił się w widowisku telewizyjnym "Zakochany Mickiewicz" oraz został nowym trenerem 3. edycji The Voice Senior. Co jeszcze wiemy o artyście? Na ESKA.pl zebraliśmy najciekawsze informacje na jego temat.

Piotr Cugowski - wiek

Piotr Cugowski urodził się w Lublinie, 5 października 1979 roku. Obecnie ma więc 43 lata. Jest synem Krzysztofa Cugowskiego, lidera legendarnej grupy Budka suflera.

Piotr Cugowski - żona i syn

Żoną Piotra Cugowskiego jest Eliza Tokarczyk - dziennikarka telewizyjna. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2008 roku. W 2011 roku na świat przyszedł ich syn. Dali mu na imię... Piotr.

Piotr Cugowski - wzrost

W sieci nie ma żadnej potwierdzonej informacji dotyczącej wzrostu Piotra Cugowskiego, jednak w jednym z wywiadów powiedział, że ma 1,80 m. Trudno ocenić, czy to dokładny wzrost, czy też przybliżone wymiary.

Piotr Cugowski - zespół

Piotr Cugowski ma brata Wojciecha. Krzysztof Cugowski zaraził ich miłością do muzyki rockowej. Swoim fascynacjom dali wyraz zakładając rockowy zespół Bracia. Nagrali dotychczas 5 płyt, a ich ostatni album to wydany w 2013 roku Zmienić zdarzeń bieg.

Piotr Cugowski - piosenki

Piotr Cugowski wraz z Wojciechem nagrali kilka piosenek, które stały się rockowymi hitami. Najsłynniejsze utwory zespołu bracia to między innymi: Za szkłem, Nad Przepaścią, Wierzę w lepszy świat i Po drugiej stronie chmur.

Piotr Cugowski - koncerty

Wokalista ciągle jest aktywny, jeżeli chodzi o występowanie na żywo. Jeden z większych koncertów jakie zagra w tym roku, to koncert symfoniczny w Jeleniej Górze. Wydarzenie odbędzie się 4 marca 2022 r. w Sali Koncertowej im. Stefana Strahla. Resztę wydarzeń znajdziecie na Instagramie wokalisty.

Piotr Cugowski - Instagram

Piotr Cugowski wspólnie z bratem prowadzi Instagram zespołu. Na @bracia_official można znaleźć głównie zdjęcia z tras koncertowych i pracy w studiu.

Wszyscy znają ten HIT [What You Say] Kto był pierwszy? | ESKA XD - Ale to już było! #39