The Voice Of Poland Najlepszy Głos. Alicja Wasita - kim jest uczestniczka show? Sprawdź na Eska.pl [VIDEO]

2013-04-10 20:00

Alicja Wasita to uczestniczka programu The Voice Of Poland Najlepszy Głos. W najbliższą sobotę 13.04.2013 zmierzy się z Michałem Sobierajskim w muzycznej bitwie. Alicja swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła w wieku 6 lat. Przygoda ta trwa do dziś! Na Eska.pl prezentujemy fragment jej występu w nowym odcinku The Voice Of Poland Najlepszy Głos.

Alicja Wasita ma 17 lat. Po raz pierwszy zaśpiewała na scenie teatru Komedia. W gimnazjum dołączyła do chóru Sienna Gospel Choir. Wzięła także udział w Międzynarodowym Festiwalu Gospel w Solymarze na Węgrzech. Śpiewała w klubie Chwila da Klub Zbigniewa Hołdysa.

Alicja Wasita stale trenuje swoje wokalne umiejętności. Obecnie uczęszcza na indywidualne lekcje emisji głosu. Jej pasjami oprócz muzyki są podróże, snowboarding, jazda konna i literatura. Największym marzeniem Alicji jest skok ze spadochronem. Być może po udziale w programie, wokalistka znajdzie czas na spełnienie tego marzenia.

>>>Michał Sobierajski i Alicja Wasita zmierzą się na muzycznym ringu


>>>Michał Sobierajski w The Voice Of Poland Najlepszy Głos


W najbliższą sobotę 13.04.2013 Alicja Wasita zmierzy się na muzycznym ringu z Michałem Sobierajskim. Wspólnie zaśpiewają utwór  You Raise Me Up z repertuaru Josha Grobana.

Zobacz You Rise Me Up - Alicja Wasita i Michał SobierajskiNie czytałeś jeszcze?

Kto zatańczy obok Beyonce na Orange Warsaw Festival 2013? Sprawdź na Eska.pl


EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze