The Voice of Poland: Michał Bober i Michał Matuszewski - emocjonująca bitwa do polskiego hitu

The Voice of Poland
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

W znanej piosence dla dzieci dwa Michały tańcowały, natomiast w The Voice of Poland zmierzyły się na muzycznym ringu. Michał Bober i Michał Matuszewski stanęli na jednej scenie, by zawalczyć o miejsce na dalszych etapach programu. Któremu z nich Urszula Dudziak dała przepustkę do Nokautów? Sprawdź na ESKA.pl.

Michał Bober i Michał Matuszewski w The Voice of Poland pokazali, na co ich stać. Teraz musieli stanąć ze sobą do walki o przetrwanie w programie! Trenerka uczestników Urszula Dudziak zdecydowała, że to właśnie Michał Bober i Michał Matuszewski staną na muzycznym ringu i zmierzą się z wielkim, ponadczasowym wręcz hitem z repertuaru Andrzeja Zauchy - Bądź moim natchnieniem. Zmierzenie się z takim utworem to nie lada wyzwanie. Uczestnicy jednak poradzili sobie doskonale. Zasady show są jednak jasne - trener może zatrzymać tylko jednego podopiecznego. Kogo wybrała Urszula Dudziak?

Michał Szczygieł do uczestników The Voice of Poland: "Byczki, co ma być to będzie"

Michał Bober i Michał Matuszewski - bitwa

To był bardzo wyrównany pojedynek. Michał Bober, który podczas Przesłuchań w ciemno zachwycił wykonaniem utworu 1000 metrów nad ziemią i Michał Matuszewski, który zaczął od Bacha nie mieli łatwego zadania, a poradzili sobie śpiewająco. Urszula Dudziak zdecydowała jednak, że dalej w programie widzi siebie z Michałem Matuszewskim. Mateusz Bober nie pożegnał się jednak z programem. Ukradli go chłopaki z Afromental.

Najnowsze