The Voice of Poland - kto wygra dziesiątą edycję programu? [SONDA]

2019-11-09 18:11 kw
Voice of Poland
Autor: screen Facebook/The Voice of Poland TVP

The Voice of Poland to program, który zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 2011 roku. Od samego początku show przyciąga miliony widzów, którzy z zapartym tchem śledzą wokalne popisy uczestników. Trwa właśnie dziesiąta edycja programu, w której trenerami są Michał Szpak, Tomson i Baron, Margaret oraz Kamil Bednarek. Każdy z nich zabrał do odcinków na żywo czterech uczestników, którzy zawalczą o wygraną. Kto ma największą szansę na zwycięstwo?

The Voice of Poland – kto wygra dziesiątą edycję programu? The Voice of Poland z edycji na edycji udowadnia, że w Polsce nie brakuje zdolnych wokalistów. W każdej odsłonie show poznajemy niezwykle utalentowanych uczestników, którzy marzą o tym, aby rozpocząć muzyczną karierę. Historia Voice of Poland pokazuje, że wcale nie trzeba wygrać programu, aby osiągać sukcesy. Już sam udział w show otwiera drzwi do kariery. To od wokalistów jednak zależy, czy to wykorzystają. W dziesiątej edycji hitu Telewizji Polskiej najlepszego głosu w Polsce poszukują Margaret, Tomson i Baron, Michał Szpak oraz Kamil Bednarek. Każdy z trenerów skompletował już drużynę, z którą chce wygrać edycję. Nie brakuje w nich wyróżniających się wokali, których zdecydowanie brakuje na polskim rynku muzycznym. Czy to zachwyci widzów programu, którzy będą oddawać swoje głosy właśnie na tych uczestników? Którzy wokaliści mają największe szanse na zwycięstwo? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej sondzie, którą już teraz znajdziecie na ESKA.pl

The Voice of Poland – kto wygra 10. edycję?

Dziesiąta edycja The Voice of Poland wystartowała na początku września. To wtedy rozpoczęły się Przesłuchania w Ciemno, podczas których wokaliści musieli zachwycić trenerów show. Następnie odbyły się Bitwy oraz Nokauty, po których poznaliśmy uczestników, którzy wystąpią w odcinkach na żywo. W drużynie Margaret znaleźli się: Stanisław Ślęzak, Tadeusz Seibert, Sonia Michalczuk, Sonia Hornatkiewicz. Kamil Bednarek postawił na takich wokalistów jak: Kasjan Cieśla, Damian Kulej, Julia Olędzka, Ada Nasiadka. Ekipa Michała Szpaka to naprawdę silny skład - Piotr Szewczyk, Magdalena Ollar, Daria Reczek oraz Jakub Dąbrowski. Z kolei Tomson i Baron mają w drużynie: Alicję Szemplińską, Patryka Żywczyka, Adriana Burka oraz Bartka Deryło. Który z uczestników ma największe szanse na wygraną? Zapraszamy do udziału w naszej sondzie!

Najnowsze