The Voice of Poland 6: bitwa Górniak i Sadowskiej w odcinku z 17.10.2015

2015-10-17 21:59
Edyta Górniak vs Marysia Sadowska
Autor: youtube.com / VoiceOfPoland Edyta Górniak vs Marysia Sadowska

The Voice of Poland 6: bitwa Górniak i Sadowskiej otworzy odcinek z 17 października 2015 roku. Jak wypadną trenerki w muzycznym pojedynku na ringu The Voice Of Poland? Przekonajcie się sami już teraz. Nagranie video z występu Górniak i Sadowskiej dostępne na ESKA.pl 

The Voice of Poland 2015 - przed nami drugi odcinek muzycznych pojedynków. W etapie tak zwanych bitew na ringu muzycznym walczą ze sobą nie tylko uczestnicy show. Swoimi umiejętnościami wokalnymi chwalą się również trenerzy. W nadchodzącym 13 i 14 odcinku The Voice of Poland 6 zobaczymy starcie Edyty Górniak z Marią Sadowską. Trenerki wspólnie wykonają kawałek Fever. Nie musicie czekać do 17 października 2015 roku, by obejrzeć tę walkę. 

Bitwa Górniak vs Sadowska w Tańcu z Gwiazdami 6

Która z trenerek wypadła lepiej? Ciężko zdecydować. Obie panie są utalentowanymi wokalistkami, a ich umiejętności muzyczne są ponadprzeciętne. Wydaje się, że zwykły zjadacz chleba może ocenić ich bitwę jedynie na podstawie osobistych sympatii i antypatii. Poza występem Sadowskiej i Górniak w The Voice of Poland 6 pojawi się również gość specjalny - Kasia Cerekwicka. Jakiś czas temu mówiło się o tym, że Kasia Cerekwicka miała zostać jurorką w The Voice Of Poland - gwiazda jednak zdementowała plotki o swoim udziale w programie na Facebooku. W 13 i 14 odcinku wokalistka będzie doradzać uczestnikom. 

 

 

Najnowsze