The Voice Of Poland 3: Tomson i Baron z drużyną w studio nagraniowym [ZDJĘCIA + VIDEO]

2013-11-08 14:46

Tomson i Baron z The Voice Of Poland spotkali się ze swoją drużyną w studio nagraniowym. Uczestnicy musieli przynieść albumy swoich ulubionych artystów. Są fani nawet disco polo! Kto to taki?

Tomson i Baron z drużyną z The Voice Of Poland spotkali się w studio nagraniowym. Wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć Marysię Sadowską, dającą lekcję swoim podopiecznym oraz Marka Piekarczyka i jego drużynę przy ognisku.

A co się działo w studio nagraniowym? Sprawdźcie to wszystko na ESKA.pl! Tomson i Baron zaprosili Aro Kłusowskiego, Natalię Krakowiak, Michała Malika Malickiego i Michała Grobelnego do studia nagraniowego. - Na miejsce spotkania najlepszej drużyny The Voice Of Poland trzeciego sezonu wybraliśmy studio nagrań, w którym sami często przesiadujemy, nagrywamy tam swoje materiały - pochwalił się Baron.

Trenerzy poprosili uczestników m.in. o przyniesie płyt artystów, którymi się inspirują. - Pierwsze co się uczyłem to było disco polo - wyznał Michał Grobelny, po czym zanucił fragment piosenki. Muzykę disko polo porzucił Grobelny na rzecz Jamiego Culluma i Bruno Marsa.

A co przynieśli inni artyści? Natalia Krakowiak przyniosła płytę Beyonce, Aro Kłusowski nowy album Natalii
Przybysz, a Michał Malicki Michaela Jacksona.

Podczas spotkania nie zabrakło oczywiście wspólnego śpiewania. - Myślę, że dzisiejszy dzień przesądził o tym, jak bardzo jesteśmy zgraną drużyną, jak wszyscy się uwielbiamy - stwierdził Aro Kłusowski. - Było naprawdę mega, mega totalnie pozytywnie. Mimo że walczymy i każdy chce wygrać, bo na tym polega rywalizacja, to po prostu jesteśmy jednym ciałem - dodał Michał Malik Malicki.

Kto z drużyny Tomsona i Barona odpadnie, a kto przejdzie dalej? Dowiem się tego już w najbliższą sobotę (9 listopada), o godzinie 20.05. Show można oglądać w TVP2.

Podczas najbliższego odcinka na żywo nie zabraknie też znanych gwiazd. Gośćmi specjalnymi będzie finalista 2.edycji The Voice Of Poland Michał Sobierajski, Alain Clark i Nabiha.

The Voice of Poland - spotkanie z Tomsonem i Baronem: