The Voice Of Poland 2, odcinek 1: zobacz Skyfall Marceliny Kopyt! Czy to najlepsza polska wersja hitu Adele? [VIDEO]

2013-03-02 22:55

Marcelina Kopyt zaprezentowała Skyfall - Adele w pierwszym odcinku The Voice Of Poland 2. Uczestniczka programu przez cały swój wykon śpiewała do odwróconych tyłem na krzesłach jurorów show. Dlaczego nie udało się jej przekonać do swojego głosu żadnego z nich? Dowiedz się więcej i zobacz jej występ już teraz na Eska.pl!

Marcelina Kopyt i jej wersja Skyfall - Adele nie przekonały wystarczająco jurorów w pierwszym odcinku The Voice Of Poland 2. Uczestniczka programu do końca swojego wykonu śpiewała dla odwróconych na krzesłach trenerów show. Mimo, że młoda wokalistka podbiła serce publiczności to żaden z mentorów polskiego The Voice nie zdecydował się na współpracę z Marceliną.

Ja nie mogłem tego zrobić, bo ja nie miałem nic do zaoferowania tej dziewczynie - wytłumaczył się Marek Piekarczyk. Daliśmy ciała - podsumowała Justyna Steczkowska.

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 1: Society - Michał Sobierajski. Uczestnik zachwyca wykonem własnej piosenki! [VIDEO]

Marcelina Kopyt mimo, że nie zobaczy jej w kolejnych etapach The Voice Of Poland 2, oprócz sympatii publiczności show, zyskała również uznanie wśród internautów, którzy jej wersję Skyfall uznali za najlepszy polski cover przeboju Adele. Ich zdaniem udało się jej przebić nawet Tatianę Okupnik.


Zobacz na Eska.pl Skyfall - Marcelina Kopyt!JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze