The Voice of Poland

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

The Voice of Poland 12 - zwycięzca może być tylko jeden! Internauci już wiedzą?

2021-11-29 15:37

Przed nami emocjonujący finał programu The Voice of Poland, w którym zmierzą się reprezentanci czterech drużyn. W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja, kto najbardziej zasługuje na tytuł najlepszego głosu w Polsce. Internauci nie mają wątpliwości, kto powinien otrzymać nagrodę główną.

Finał The Voice of Poland 12 budzi wielkie emocje. Po tygodniach muzycznych zmagań w końcu dowiemy się, kto dołączy do grona najlepszych głosów w naszym kraju. Oficjalnie wiadomo już, że o zwycięstwo zawalczą Marta Burdynowicz (drużyna Justyny Steczkowskiej), Wiktor Dyduła (drużyna Tomsona i Barona), Bartosz Madej (drużyna Marka Piekarczyka) oraz Rafał Kozik (drużyna Sylwii Grzeszczak). O tym, kto otrzyma nagrodę główną, zadecydują oczywiście widzowie. Pod najnowszym postem w mediach społecznościowych programu rozgorzała dyskusja, który z finalistów najbardziej zasługuje na powtórzenie sukcesu Krystiana Ochmana czy Alicji Szemplińskiej, którzy w przeszłości wygrali telewizyjne show. Bazując na tym, co piszą fani programu, można podejrzewać, kto zmierzy się w ostatecznym starciu.

Sonda
Czy skład jurorski tegorocznej edycji "The Voice of Poland" jest dobrze dobrany?

The Voice of Poland 12 - kto wygra?

Choć w finale The Voice of Poland udział bierze czworo uczestników, w komentarzach mówi się głównie o dwojgu z nich. Zapytani o to, kto otrzyma statuetkę i tytuł najlepszego głosu w Polsce internauci bez wahania wskazują na... Wiktora Dydułę i Martę Burdynowicz!

Dydula ???

Wszyscy ładnie śpiewają ale voice the Poland jest jeden:Marta

Wygra Wiktor, albo Marta tak myślę ? - piszą.

Oczywiście najważniejsze są jednak smsy. Wszystko jeszcze może się zmienić!

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5