Jurorzy The Voice of Poland 12

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Kto śpiewa piosenkę z reklamy The Voice of Poland? Wykonawczyni sama brała udział w show!

2021-08-27 12:25

Już niebawem rozpocznie się 12. edycja The Voice of Poland. Do sieci trafił oficjalny zwiastun programu, w którym pojawili się nie tylko wszyscy trenerzy kolejnej odsłony show, ale również uczestniczka jednej z jego poprzednich edycji. To właśnie ona wykonuje piosenkę użytą w reklamie. O kim mowa?

The Voice of Poland 12 - piosenka z reklamy interesuje wszystkich internautów, którzy mieli okazję obejrzeć opublikowany w sieci oraz emitowany w telewizji klip z udziałem wszystkich trenerów muzycznego show. Oficjalnie wiadomo już, że kolejna edycja najpopularniejszego talent show w Polsce wystartuje dokładnie 11 września, a zmagania uczestników oceniać będzie jury w składzie: Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron.

Kto śpiewa użytą w reklamie The Voice of Poland 12 piosenkę, którą fani formatu na pewno pamiętają z reklamy poprzedniej jego edycji, w której pojawili się oceniający wówczas występy uczestników Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron? Producenci show postawili na artystkę, która sama dała się poznać dzięki udziałowi w telewizyjnym show. Na pewno ją pamiętacie!

Sonda
Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland to dobry pomysł?

Piosenka z reklamy The Voice of Poland

Utwór, który użyto w oficjalnym zwiastunie debiutującego we wrześniu na antenie telewizyjnej Dwójki reklamie, wykonuje doskonale znana wszystkim fanom formatu Kasia Dereń. Wokalistka, która starała się o możliwość reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020, była gwiazdą drugiej edycji The Voice of Poland. Udało jej się dotrzeć wtedy do półfinału.

Edyta Górniak nie wystąpi w "The Voice" przez Michała Szpaka