The Voice of Poland 10 - półfinał. Co się będzie działo 23.11.2019? WYSTĘPY, GOŚCIE

2019-11-23 17:50 A.D.
Voice of Poland 10: Przesłuchania w Ciemno 28.09.2019 - co się będzie działo?
Autor: Waldemar Kompała / TVP Voice of Poland 10: Przesłuchania w Ciemno 28.09.2019 - co się będzie działo?

The Voice of Poland zbliża się do końca! W programie została już tylko ośmioro uczestników. Przed nami emocjonujący półfinał jubileuszowej edycji muzycznego show. Wystąpi na nim tylko najlepsi z najlepszych oraz... specjalni goście! Co będzie się działo w przedostatnim odcinku na żywo? Kogo prócz uczestników zobaczymy na scenie? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

The Voice of Poland to program, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Aż ciężko uwierzyć w to, że polscy telewidzowie mają szansę śledzić zmagania utalentowanych wokalistów, marzących o wielkiej sławie od dziesięciu lat! Jubileuszowa edycja nie zawiodła fanów i była równie emocjonująca, jak wszystkie poprzednie. Tym razem uczestnikami opiekowali się Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak i chłopaki z zespołu Afromental, czyli Tomson i Baron. Za losy poszczególnych uczestników w programie odpowiadają również widzowie, którzy mogą wspierać swoich faworytów. Po przesłuchaniach w ciemno, bitwach i nokautach, przyszedł czas na najbardziej emocjonujący etap, czyli występy na żywo. Jednym z tych ostatnich jest półfinał programu. Zawalczy w nim już tylko ósemka. Czekają nas niezwykłe emocje, łzy i prawdziwa muzyczna walka. Na ten moment czekali wszyscy fani programu, bo już w sobotę 23 listopada poznamy czwórkę, która ubiegać będzie się o tytuł najlepszego głosu w Polsce. Na widzów czekają również niespodzianki. Są to goście muzyczni!

The Voice of Poland 10 - półfinał. Kto wystąpi jako gość programu? 

Podczas odcinak zobaczymy specjalnych gości. Wśród nich jest holenderski wokalista i kompozytor Duncan Laurence! To on zwyciężył Konkurs Eurowizji 2019 piosenką ARCADE. Najprawdopodobniej na scenie pojawi się również Sarsa, której kariera rozpoczęła się właśnie od The Voice of Poland.

Najnowsze