The Voice Kids: TOP 5 najlepszych występów z zagranicznych edycji

2017-06-06 17:18

The Voice Kids - pierwszy sezon dziecięcej wersji muzycznego talent show będzie można wkrótce obejrzeć w polskiej telewizji. Póki co, mamy dla was zestaw najbardziej spektakularnych występów z zagranicznych edycji programu.

The Voice Kids, czyli dziecięca wersja popularnego programu łowiącego muzyczne talenty dotarła do Polski. TVP idąc w ślady już 28 innych państw, w których wyprodukowano talent show dla śpiewających dzieci, zdecydowała się rozpocząć prace nad pierwszym sezonem. Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie rozpoczną się castingi do programu. W oczekiwaniu na kolejne wieści o polskiej wersji The Voice Kids postanowiliśmy zebrać dla was w jednym miejscu nasz subiektywny przegląd najlepszych występów z zagranicznych edycji. 

The Voice Kids w TVP! Kiedy premiera muzycznego show dla dzieci! – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  The Voice Kids - pierwsza polska edycja dziecięcego show zostanie pokazana na TVP2. Jak poinformował serwis wirtualnemedia.pl Telewizja Polska zamówiła realizację pierwszej odsłony The Voice Kids w Polsce. Kiedy możemy spodziewać się premierowych odcinków muzycznego s

The Voice dla dzieci - najlepsze występy

Te dzieciaki mogłyby zawstydzić niejednego dorosłego wokalistę! Gwarantujemy wam, że oglądając poniższe występy nie raz będzie wam trudno uwierzyć, że takie potężne głosy mogą wydobywać się z takich małych i młodych osób. Ciekawe, czy w Polsce uczestnicy też zaprezentują tak wysoki poziom.

#5 Ayoub - Jar of Hearts

 

#4 Jarmo - Billionaire

 

#3 Chelsea - Girl On Fire 

 

#2 Pia - Wrecking Ball

 

#1 Laura - I will Always Love You

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze