The Voice Kids - Roksana Węgiel JURORKĄ programu? Gwiazda skomentowała doniesienia

2021-09-20 13:17
Roksana Węgiel
Autor: materiały prasowe

The Voice Kids to program, który uwielbia wielu Polaków. Z niego pochodzą takie gwiazdy jak Viki Gabor, Marcin Maciejczak, Sara Egwu-James, Carla Fernandes czy Roksana Węgiel, która wygrała pierwszą edycję. Od tamtej pory Roxie zrobiła wielką karierę. Teraz ma już status gwiazdy. Ostatnio pojawiły się plotki, że Roksana może być jurorką The Voice Kids. Co ona sądzi na ten temat?

The Voice Kids to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów muzycznych dla dzieci, który co roku przed ekranami telewizorów zbiera ogromną widownię. Cieszą nie tylko trenerzy na czerwonych fotelach, ale także utalentowani artyści! Czwarta edycja programu dobiegła końca już kilka miesięcy temu i  fani już mocno za sobotnimi wieczorami. Co prawda aktualnie można oglądać program The Voice of Poland, ale dla wielu wersja dziecięca jest o wiele bardziej emocjonująca. Wiemy już, że 5. edycja The Voice Kids pojawi się na ekranach w pierwszej połowie 2022 roku. Zakończył się już etap castingów i trwają nagrania. Niedawno w mediach pojawiły się spekulacje, że Roksana Węgiel zasiądzie na fotelu jurora. Oczywiście jest to nieprawda, ponieważ skład jury jest już znany. Natomiast co na temat takie pomysłu sądzi sama Roxie? Przeczytaj niżej.

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Roksana Węgiel o The Voice Kids

Czy Roksana Węgiel chciałaby zostać jurorką The Voice Kids? - Byłoby mi na pewno z tym bardzo ciężko, bo już teraz widzę to na przykładzie prowadzenia programu 'You Can Dance', kiedy uczestnicy odpadają, to po prostu łamie moje serce. Nie wiem, czy bym to udźwignęła. Wiem, jaki to stres dla tych dzieciaków, bo sama przez to przechodziłam - powiedziała dla portalu Jastrząb Post.

The Voice Kids 5 - trenerzy

Skład trenerski The Voice Kids 5 jest już znany! Na czerwonych fotelach zobaczymy ponownie Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, a także chłopaków z grupy Afromental - Tomsona i Barona. Na ten moment nie wiemy jednak, kiedy nowy sezon pojawi się w telewizji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze